• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu plastyki napletka, tragiczna sytuacja.

Valan

New member
Witam, ponad miesiąc temu miałem przeprowadzoną plastykę napletka(w związku z stulejką). Standardowo starałem się ograniczyć wzwody i majstrowanie przy sprzęcie...to był chyba błąd...tydzień po zabiegu lekarz stwierdził że nie pracowałem nad nim i siłą ściągnął mi go odsłaniając żołędź...następnie po 2 tygodniach gdy rany się zagoiły całkowicie sciągnął mi go pozycji przykrywającej żołądź... po tym zabiegu wg jego zapewnień wszystko miało być już dobrze... niestety nie jest... po zejściu opuchlizny napletek nie pozwala się sciągnąć, co gorzej zwężenie postępuje każdego dnia i obecnie otwór niewiele większy od cewki... krawędzie napletka są bardzo twarde (zapewne przez blizny)... Proszę o pomoc... czy istnieje jakiś domowy sposób na zahamowanie postępu zwężania i pozbycia się tego problemu? Słyszałem o maściach na blizny, rozciąganiu skóry pod gorącą wodą i tylko tyle... Jestem studentem i obecnie nie mam czasu ani pieniędzy na kolejny zabieg (którym byłby prawdopodobnie obrzezanie).

Pozdrawiam i prosze o pomoc.
 

Simsonek

New member
Jakich pieniedzy obrzezanie calkowite to dla lekarza latwa sprawa idz poprostu na darmowy zabieg do szpitala w szpitalach rownierz pracuja dobrzy lekarze nic nie zaplacisz , raczej bedzie potrzebny kolejny zabieg tamtego lekarza olej i tak raczej nie udowodnisz mu bledu , trzymaj sie na kolejna operacje normalnie idz do szpitala
 

Podobne tematy

Do góry