• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

32 dzień po zabiegu plastyki napletka i wędzidełka

pitaq

Member
Witam, minął właśnie 32 dzień po zabiegu plastyki napletka i przedłużenie wędzidełka, wczoraj wieczorem próbowałem w końcu zobaczyć jak wszystko wygląda w zwodzie, jeszcze jest ciasno, nie wiem czy coś z tym robić, prywatnie mnie nie stać chwilowo, robione było na NFZ, napletek był rozciągany od około 8 dnia od zabiegu ze względu na opuchliznę, dać sobie jeszcze z dwa miesiące i zobaczyć czy rozciągnie się na tyle że będzie zsuwać się normalnie, może stosować jakieś maści jak czytałem z tymi sterydami co można używać przy rozciąganiu skóry? Bólu jako takiego nie ma, może trochę w okolicy skóry napletka czuje takie jakby pękanie skóry https://files.fm/u/65jp3ywtg
 

pitaq

Member
Czy tak ładnie to nie powiedział bym, próbowałem ale próba kończy się na tym że gumką mi się wcisk między napletek a żołądź i opada, chwilowo to jest bardzo czuły na każdy dotyk i nie wiem czy lepiej teraz czy jak wcześniej było, na moje to jest spartolone tylko
 

nope

Well-known member
Stosuj cos na blizny. Jest ciasny szew dlatego tak cie cisnie. Powinna sie blizna poluznic i bedzie lepiej po czasie. Innego wyjscia narazie nie ma.
 

pitaq

Member
Stosuj cos na blizny. Jest ciasny szew dlatego tak cie cisnie. Powinna sie blizna poluznic i bedzie lepiej po czasie. Innego wyjscia narazie nie ma.
A dostanę coś bez recepty na blizny czy od lekarza na receptę? Nie uśmiecha mi się jechsc 200km w jedną stronę po receptę?
 

wojtek300

Member
Jestem już w klinice za pół godziny ma zacząć się cała procedura.
Od razu jak zobaczyłem drzwi wejściowe jeszcze bardziej zacząłem się stresować.
Oby wszystko poszło dobrze i żeby nie było żadnych komplikacji i dobrze się goiło
 

pitaq

Member
Jestem już w klinice za pół godziny ma zacząć się cała procedura.
Od razu jak zobaczyłem drzwi wejściowe jeszcze bardziej zacząłem się stresować.
Oby wszystko poszło dobrze i żeby nie było żadnych komplikacji i dobrze się goiło
Prywatnie czy na NFZ? Nie ma się co stresować, stres i znieczulenie źle ze sobą współgra
 

wojtek300

Member
Dobra,zrobili mi EKG
Teraz kazali mi się przebrać to znaczy mam na sobie niebieski fartuch i niebieskie majtki.
Mam czekać aż ktoś po mnie przyjdzie.
Będę miał znieczulenie ogólne
 

wojtek300

Member
Wy też tak długo czekaliście na ten zabieg jak byliście już w szpitalu/klinice ?
Ja czekam już 1,5 godziny a mówią że jeszcze z 2 godziny poczekam.
 

nope

Well-known member
Że albo sie tak zagoilo albo lekarz tak zrobil ze powstało takie wąskie szycie w obwodzie i to ono jest problemem. Powinno sie troche rozciagnac po czasie
 

Podobne tematy

Do góry