• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

20 dzień po zabiegu plastyki napletka

pitaq

Member
Witam, mija 20 dzień od zabiegu, szwy miałem wyciągnięte w czwartek, wszystko wyszło bez problemu, jednak martwi mnie to pęknięcie na środku pod rowkiem, musiały mi szwy wcześniej puścić i trochę rana się dłużej goi, chirurg przy wyciąganiu powiedział żebym się nie obawiał tylko utrzymywał higienie i odciągał napletek, cała dolna i boczna część napletka jest luźna i schodzi bez żadnych problemów jednak tu gdzie to pęknięcie czuć lekki opór i szczypanie, przejdzie to? Może maść pokroju Alantan na to i chwilowo wstrzymać się z zsuwanie napletka?
W zwodzie jeszcze nie próbowałem odciągać na siłę, schodzi do połowy bez żadnych oporów https://files.fm/u/7d8kk3dxq
 

nope

Well-known member
Jak ci sie rozlazlo to bedzie sie automatycznie dluzej goic a blizna w tym miejscu będzie potrzebowac więcej czasu żeby być elastyczna. Rób tak jak robisz dotychczas i niczym nie wspomagaj tej rany. Napletek sciagaj codziennie do zadbania o higiene.
 

pitaq

Member
Jak ci sie rozlazlo to bedzie sie automatycznie dluzej goic a blizna w tym miejscu będzie potrzebowac więcej czasu żeby być elastyczna. Rób tak jak robisz dotychczas i niczym nie wspomagaj tej rany. Napletek sciagaj codziennie do zadbania o higiene.
Czyli robić tak jak do tej pory i czekać na zagojenie się rany a później rozciąganie napletka? W ciepłej wodzie czy jakieś oliwki
 

nope

Well-known member
Dokladnie. Czekaj na zagojenje rany tak ajk teraz. Rozciaganie napletka nie jest potrzebne. Jak wyzdrowiejesz to blizna sama sie bedzie cwiczyc i rozciagac po prostu przy uzywaniu penisa. Dbaj o higiene teraz, sciagaj napletek do przemywania woda z szarym mydlem czy co tam uzywasz i będzie git.
 

pitaq

Member
Dokladnie. Czekaj na zagojenje rany tak ajk teraz. Rozciaganie napletka nie jest potrzebne. Jak wyzdrowiejesz to blizna sama sie bedzie cwiczyc i rozciagac po prostu przy uzywaniu penisa. Dbaj o higiene teraz, sciagaj napletek do przemywania woda z szarym mydlem czy co tam uzywasz i będzie git.
Tak szare mydło używam tylko i wyłącznie do mycia, żadnych detergentów i octenisept
 

pitaq

Member
Dokladnie. Czekaj na zagojenje rany tak ajk teraz. Rozciaganie napletka nie jest potrzebne. Jak wyzdrowiejesz to blizna sama sie bedzie cwiczyc i rozciagac po prostu przy uzywaniu penisa. Dbaj o higiene teraz, sciagaj napletek do przemywania woda z szarym mydlem czy co tam uzywasz i będzie git.
A co zrobic jak z rany po jakims czasie zbiera się taki lekko zielonkawy śluz, nie ma jakoś zapachu takiego, czy to zakażenie rany?
 

nope

Well-known member
To prawdopodobnie proces ziarniny gdy szwy sie rozejdą to wypelnia sie czyms takim. Jeśli lekarz to widzial i nie stwierdzil zakażenia rany to zwykły proces ziarniny, tymbardziej że nie ma zapachu i nie ma zaczerwienienia wokół rany.
 

Podobne tematy

Do góry