• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

32 dzień po zabiegu plastyki napletka i wędzidełka

wojtek300

Member
I jak wrażenia? U kogo robiłeś zabieg i jaki masz styl?
Jak na razie jest okej jeszcze nie patrzyłem na przyrodzenie ponieważ nie chciało mi się siku.
Zabieg robiłem w Kędzierzynie-Koźlu u urologa Rafała Olejnika.
Mam obrzezanie całkowite. Rozmowę z doktorem nagrałem na dyktafon ponieważ co się później okazało większość zapomniałem.
Doktor z opinią jakich czytałem jest bardzo dobry.
Też dużo mi powiedział jak mam dbać o przyjaciela i powiedział inaczej niż tu ludzie piszą.
Np. o opatrunkach żeby nie nakładać nowych po sikaniu tylko używać gazików (i tego co przepisał na receptę) o opatrunki chodziło mu o to że jak nałożysz nowy to możesz źle to zrobić i obrzęk ci się zrobi albo jak będziesz odrywać możesz sobie uszkodzić i rana będzie się gorzej goiła co według mnie po zastanowieniu się jest racjonalne.
No to chyba na tyle.
 

pitaq

Member
Ja smarowalem wszystko co bylo "pocięte" czyli wedzidelko też.
A to normalne że tyle dni po zabiegu i jeszcze czuć trochę ból w okolicach szycia? Jak jest zwinięty przez dłuższy czas to później przy ściąganiu lekko pobolewa, jak już rozciągnę to nie czuje nic, martwi mnie trochę to że w pełnym zwodzie robi się lekko zwinięty napletek pod żołędzie i trochę uciska, byłem u lekarza i powiedzial że możliwe przez to że trochę za późno zacząłem napletek rozwijać po zabiegu, koło 8 dnia od zabiegu dopiero dałem radę rozwinąć
 

nope

Well-known member
Zesrane a nie za pozno rozciagany napletek xD boze jak niektorzy mnie rozwalają. Tak zszył lekarz i musi byc ciasno skoro cie czasem cisnie. Narazie mało czasu minelo po zabiegu ale spokojnie blizna po kilku miechach sie dużo rozciągnie i poluźni.
 

pitaq

Member
Zesrane a nie za pozno rozciagany napletek xD boze jak niektorzy mnie rozwalają. Tak zszył lekarz i musi byc ciasno skoro cie czasem cisnie. Narazie mało czasu minelo po zabiegu ale spokojnie blizna po kilku miechach sie dużo rozciągnie i poluźni.
Nie byłem akurat u tego lekarza co robił zabieg musiałbym jechać 200 km ponad, poszedłem u siebie w mieście no i taka diagnoza xD no nic będę czekał aż się dobrze wszystko dogoi, zacząłem smarować tym na blizny i skóra jakby się miększa w tym miejscu zrobiła
 

nope

Well-known member
No tak to wlasnie jest. Czekać, jak już wygojone to używac penisa i niech to sie wszystko rozciąga. Jak na przestrzeni miechów będzie lepiej to znaczy że czas zrobi robote, jeśli nie to trzeba samemu określić czy problem istnieje nadal czy nie. Jak istnieje to niestety poprawka. Będzie dobrze : )
 

pitaq

Member
No tak to wlasnie jest. Czekać, jak już wygojone to używac penisa i niech to sie wszystko rozciąga. Jak na przestrzeni miechów będzie lepiej to znaczy że czas zrobi robote, jeśli nie to trzeba samemu określić czy problem istnieje nadal czy nie. Jak istnieje to niestety poprawka. Będzie dobrze : )
O nie 3 raz pod nóż już nie pójdę xD jak obrzezanie? To nir plastyka? Chyba musiałem źle usłyszeć co mi robią ze stresu
 

nope

Well-known member
Plastyka = kilka nacięć wokół penisa w miejscach gdzie jest zwężenie. Obrzezanie = szycie dookoła penisa i wycięcie mniejszej lub ilości skóry i zszycie tego ze sobą. Masz obrzezanie.
 

pitaq

Member
Tak plastyka moze polegac na jednym nacięciu. Przy plastyce nie wycina sie skóry.
Na to wychodzi ze obrzezanie tylko zostawili mi wędzidełko, fakt szycie miałem wkoło penisa, tak wygląda jakby z większą ilością zostawionej skóry, więcej jest na dole penisa skóry niż na górze, możliwe że ten ucisk to przez to pęknięcie dwóch szwów zaraz po zabieg, nie pamiętam 5 może 6 dzień i to tak dziwnie się zagoiło
 

Podobne tematy

Do góry