• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu obrzeznania- mój przebieg rekonwalescencji

cichy13

Active member
Morgan, jak działa i nie boli czy powoduje dyskomfort to to jest najważniejsze. Odnośnie wygladu mozna debatowac. Mi się srednio podoba blizna i te dwa kolory (sam mam nadal duza roznice). Niemniej to tylko moje zdanie.
U mnie też jest duża różnica w kolorze i to mi się jedynie nie podoba ale trudno wiem, że tak to musi być 😅
 

nope

Well-known member
Morgan, jak działa i nie boli czy powoduje dyskomfort to to jest najważniejsze. Odnośnie wygladu mozna debatowac. Mi się srednio podoba blizna i te dwa kolory (sam mam nadal duza roznice). Niemniej to tylko moje zdanie.
Taki urok obrzezania xD trzeba by miec chyba taka bardzo blada i jasna karnacje na kuśce zeby był jednolity kolor.
 

mati12

Well-known member
Kolor ok też mam różnice bo mam ciemniejsza karnacje mi się to podoba nic bym nie zmienił u siebie
 

mati12

Well-known member
Wygląda git niesamowite że już pół roku minęło pamiętam jeszcze jak pisaliśmy co do stylu itd w sumie masz ten sam styl co ja i tyle samo napletka wewnętrznego
 

Hipo9868

Member
Jako że kilka osób pytało jak po dłuższym czasie po zabiegu to aktualizuje .
Grubo ponad rok od zabiegu :

 

Podobne tematy

Do góry