• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po zabiegu obrzezania

MKD

Active member
Ja wlasnie bylem na konsultacji w celu kontroli na 2 tygodnie po zabiegu ale u innego urologa niz robilem zabieg. Powiedzial, ze elegancka robota no i bardzo ladnie sie goi. Pokazalem mju zdjecie opuchlizny na poczatku i stwierdzil, ze skoro taka zmiana zaszla w ciagu 2 tygodni to moze za tydzien zejdzie ta reszta chociaz w wzwodzie jest dobrze wiec nie byloby zle gdyby tak zostalo.

Przedluzyl mi l4 do 26 grudnia wiec na dobra sprawe od 25 listopada mam wolne
 
Ja wlasnie bylem na konsultacji w celu kontroli na 2 tygodnie po zabiegu ale u innego urologa niz robilem zabieg. Powiedzial, ze elegancka robota no i bardzo ladnie sie goi. Pokazalem mju zdjecie opuchlizny na poczatku i stwierdzil, ze skoro taka zmiana zaszla w ciagu 2 tygodni to moze za tydzien zejdzie ta reszta chociaz w wzwodzie jest dobrze wiec nie byloby zle gdyby tak zostalo.

Przedluzyl mi l4 do 26 grudnia wiec na dobra sprawe od 25 listopada mam wolne
I jak tam u ciebie? U mnie opuchlizna jest dalej a to 5 dni po zabiegu
 
@mierorekgg
Masz opuchniętą wewnętrzną blaszkę napletka czy całego penisa?
Miałem całkowite obrzezanie. Samego zołędzia spuchnietego nie mam tylko trzon penisa z lewej strony i tak jakby pod wędzidelkiem. I to jest jakby sama skora napletek ale jest miękkie. No i tez pod żolędziem w lini szwów mam takie cos tez taką opuchlizne jakby nie wiem co to
 

Rubber

Member
Bez zdjęcia ciężko powiedzieć, ale patrząc na twój opis to masz normalną opuchliznę pozabiegową. Jesteś dopiero 5 dni po zabiegu, opuchlizna może utrzymywać się jeszcze przez kilkanaście dni, ale powinna z każdym dniem maleć.
 
Bez zdjęcia ciężko powiedzieć, ale patrząc na twój opis to masz normalną opuchliznę pozabiegową. Jesteś dopiero 5 dni po zabiegu, opuchlizna może utrzymywać się jeszcze przez kilkanaście dni, ale powinna z każdym dniem maleć.
Narazie to jeszcze nic nie zmalało. I tak jakby wokół penisa pod żołędziem mam takie waciki razem ze szwami (taki pierścien) z prawej strony sie juz troche zsunął i własnie widac ta opuchlizne odrazu pod zoledziem. No i jeszcze ta opuchlizna pod skora jakby z lewej strony i pod wedzidelkiem tez pod skóra. Chociaż nie wiem jeszcvze jak wygląda wlasnie pod tymi wacikami to wędzidelko.
 
 
Tak to wyglada. Te białe do waciki razem ze szwami one są. Są troche krwią pobrudzone ale to tylko odrazu w dzien zabiegu, teraz krew mi wogole juz nie leci.
 

Rubber

Member
Nadal masz te waciki?
Masz taką gulkę, na twoim miejscu umówiłbym się dla własnego spokoju do lekarza. Lepiej, żeby on rozwiał wątpliwości czy to opuchlizna czy co innego tam jest.
 

MKD

Active member
Ja tez sie wystraszylem jak mi opuchlizna wyszla ale byla rowna po calosci, jedynie tam gdzie konczyla sie pozostalosc napletka to byla wieksza bo nic jej nie sciskalo. Teraz w 15 dniu po zabiegu opuchlizny prawie w ogole nie ma a byla wyrazna. Trzeba dbac o higinie, pacjent do gory (ja juz sie tak przyzwyczailem ze mi to nie przeszkadza) i czekac. Jak najmniej wysilku, odpoczynek, higiena, pacjent do gory.

u mnie szwy powoli wychodza ale to bylem w piatek na kontroli to sie dowiedzialem ze wypadaja tak w 3-4 tygodniu ale co lekarz to inna opinia, inne zalecenia
 
Ja tez sie wystraszylem jak mi opuchlizna wyszla ale byla rowna po calosci, jedynie tam gdzie konczyla sie pozostalosc napletka to byla wieksza bo nic jej nie sciskalo. Teraz w 15 dniu po zabiegu opuchlizny prawie w ogole nie ma a byla wyrazna. Trzeba dbac o higinie, pacjent do gory (ja juz sie tak przyzwyczailem ze mi to nie przeszkadza) i czekac. Jak najmniej wysilku, odpoczynek, higiena, pacjent do gory.

u mnie szwy powoli wychodza ale to bylem w piatek na kontroli to sie dowiedzialem ze wypadaja tak w 3-4 tygodniu ale co lekarz to inna opinia, inne zalecenia
a miales tez takie cos w lini szwów pod zoledziem ?
 

Podobne tematy

Do góry