Po zabiegu i co dalej?

Hastur

New member
Jestem dokładnie cztery dni po zabiegu. Jak na razie jest wszystko ok. Cięcie było do zniesienia, chociaż nie da się tego nazwać miłym przeżyciem. Ściągam napletek codziennie i staram się go trzymać trochę w wodzie, aby pomóc szwom się rozpuścić. Działa czy nie, lekarz powiedział aby tak robić, więc zalecenia staram się wykonywać... No ale są rzeczy, które mnie bardzo zastanawiają: pod znakiem zapytania stoi czas rozpuszczania się szwów, bo szczerze powiedziawszy mam ich już dość. Interesuje mnie także długość gojenia się rany i jak to każdy zdrowy chłopak zapytam, kiedy można zacząć się masturbować? No i ostatnie ważne pytanie: mam siedemnaście lat i dopiero teraz pozbyłem się kłopotu w postaci stulejki. Moim zdaniem o wiele za długo z tym czekałem i chyba teraz żałuję... Ale przechodząc do pytania: czy żołądź powinien być czuły na dotyk? Tnz. czy normalne jest, że boli przy dotykaniu? No chyba, że to tylko w okolicy cewki odczuwa się niemały dyskomfort.
 

Bvrg

New member
Co do rozpuszczania szwów to nie mam pojęcia, miałem nierozpuszczalne

W moim przypadku rana zagoiła się (nie krwawi już i jest blizna) po jakiś 9 dniach, jednak na pełne wygojenie trzeba jeszcze chwilkę poczekać

Według rad chirurga jakiekolwiek czynności seksualne można rozpocząć po trzech tygodniach od zabiegu

A co do żołędzia, to tak, będzie przez jakiś czas wrażliwy na dotyk, zawsze był chroniony przez skórę, teraz będzie pozbawiony tej ochrony, jednak po kilku dniach powinien się przyzwyczaić i już nie będzie to problemem ;)
 

pawel007007

New member
Szwy wychodzą od 8 dni do 5 tygodni.
Masturbacja minimum miesiąc od zabiegu bardzo delikatnie.
Wszystko się goi długo ja jestem już 1.5 miesiąca od zabiegu a nie powiem że to jeszcze ładnie wygląda.
Żołądź? zależy jaki zabieg miałeś musi się zahartować też to długo trwa.
 

pawel007007

New member
Że mały wygląda jakby miał wykonany zabieg, widać miejsca po szwach skóra jest taka gruba, to wszystko się zregeneruje ale potrzeba bardzo dużo czasu.
 

Hastur

New member
Dziękuję za odpowiedź, bo już bałem się, że będzie jakoś gorzej. To jeszcze się da przeżyć, choć estetycznie pewnie nie będzie najlepiej... Ale nadal lepsze to niż stulejka.
Wcześniej pytałem się o czułego żołędzia i powiedzieliście, że to minie. Jednakże nadal czuje niedosyt i chciałbym wiedzieć co mam robić, aby przestał być taki wrażliwy? Cholernie nie lubię tego, a wolałbym mieć to już wszystko za sobą. + Ile czasu trwa taka kuracja?

+ zabieg przeprowadzony metodą Gasińskiego.
 

Bvrg

New member
Co musisz robić?
Przyzwyczajać go do majtek/bokserków, zacznij od najmiększych tkanin, nie będzie Ci to tak przeszkadzać a szybko wrażliwość minie ;)
 

shogo

New member
Po prostu przyzwyczajaj do kontaktu np z bokserkami, bielizną. Ja jestem rok po zabiegu a po 3-4 miesiącach spokojnie mogłem wycierać się ręcznikiem nic kompletnie przy tym nie czując.
Co do masturbacji to u mnie spokojnie po 20 dniach i nic się nie stało
 
Do góry