Po plastyce napletka

mmm22

New member
Ta odpowiedz u gory przypadkiem ale z ciekawosci ty miałeś stulejkę całkowitą? I jeśli tak to po jakim czasie mogłeś się normalnie dotykać nie chodzi mi nawet ile czasu zajęło ci całkowite pozbycie się nadwrażliwości ale po jakim czasie że tak powiem przestało ci przeszkadzać to na co dzień?
 

nope

Active member
Nie mialem calkowitej. I dotykanie zoledzi na sucho sprawialo mi czasem nawet ból. Obrzezanie to calkiem inna bajka i kazdy ma na pewno nadwrazliwosc wtedy po zabiegu
 
  • Like
Reactions: AGv

mmm22

New member
A czy to normalne że jak potrzymam teraz żołądź na wierzchu przez dosłownie kilka minut to wygląda normalnie jakby się łuszczyła
 

nope

Active member
Tak normalne. Musi sie przyzwyczaic do warunkow ze w końcu będzie się odsłaniała na światło dzienne xd
 

mmm22

New member
Mam trochę problem z tym hartowaniem bo staram się trzymać odsłoniętą żołądź w bieliźnie póki co w obcisłych majtkach ale napletek w spoczynku nie chce się utrzymać całkiem za żołędzią i nachodzi..
 

nope

Active member
Nie musisz tak przeciez trzymac go odsloniętego caly czas. On sie sam z czasem troche uodporni jak bedziesz go regularnie odslanial czy przy myciu czy przy stosunkach itd
 

mmm22

New member
No stosunek to w tym momencie nie wiem czy byłby możliwy przy tym poziomie nadwrażliwości może jedynie w gumce i po zastosowaniu Lignokainy no jednak praktycznie nie odsłaniałem tej żołędzi od kiedy mama przestała ingerować w moją higienę intymną (mam 19 lat) także no jeżeli póki co mam jeszcze 2 tygodnie wakacji i mogę sobie pozwolić na siedzenie w domu to chciałbym żeby ta żołądź jak najwięcej była odsłonięta choć początki jak można się domyślić są że tak powiem brutalne..
 

mmm22

New member
Chciałbym po prostu w miarę możliwości jak najszybciej zmniejszyć tę nadwrażliwość do takiego stopnia żeby nie bolało przy obcieraniu się o bieliznę żeby stosunek właśnie był możliwy itp (wiem że nie nastąpi to z dnia na dzień czy z tygodnia na tydzień)
 

nope

Active member
Pochwa to nie palec ani bielizna i nie bedziesz czul bólu. Tam masz nawilżenie czy to naturalne czy jakis lubrykant i jest wszystko delikatne.
 

Podobne tematy

Do góry