• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po plastyce napletka i wydłużeniu wędzidełka 4 tygodnie - opinie i kiedy maść przeciw bliznowaceniu?

Siema. Tak to wygląda. Ogólnie jest świetnie. Bez problemu ściągam, czy to normalnie czy w trakcie wzwodu i nie czuję żadnego ucisku. Jedynie co mnie martwi to to, że limfa jeszcze się nie wchłonęła z dolnej części, ale tam wszystko wolniej idzie. No i nie wiem czy dobrze zrobiłem masturbując się 4 tygodnie po zabiegu (5 tygodni bez walenia łącznie, bo przed zabiegiem też nie waliłem tydzień, żeby wszystko było ok), ale już po ptakach, podobno mogłem już po 4 tygodniach, ale może trzeba było jeszcze poczekać, pewnie następnym razem powtórzę to za min. miesiąc)

Teraz mam pytanie. Przez 4 tygodnie odkażałem, nosiłem wacka do góry i stosowałem maść na gojenie się ran.
Podobno po zagojeniu można stosować maść przeciw bliznowaceniu (Contractubex), które bliznowaceniu trwa z kilka miesięcy. Czy mogę już ją zastosować?


 

nope

Well-known member
1. Dlaczego masz nadal szwy? 2. Nie masturbuj sie jeszcze skoro masz szwy. 3 cos na blizny dopiero wtedy jak nie bedziesz mial szwow a rana bedzie calkowicie zagojona
 
Nie wiem dlaczego wciąż mam szwy. Jeszcze nie chcą wypaść. Ile trzeba czekać aż wszystkie wypadną? Z miesiąc, czyli wtedy będzie łącznie z dwa miesiące? Jeśli do tego czasu nie wypadną iść do urologa? Szwy mi siedzą przy wędzidełku. Te przy napletku wypadły mi po 3 tygodniach ostatnie, a połowę mi już ściągnął po pierwszym tygodniu, bo mówił, że mi się wszystko mega szybko goi. No poczekam, aż mi wypadną wszystkie i wtedy maść i ewentualnie masturbacja, kurcze szkoda że nie pomyślałem i nie zapytałem o to wcześniej, ale już trudno.
 

nope

Well-known member
Od tej masturbacji po takim czaise juz raczej szkod sobie nie narobisz ale z tymi szwami to bym sie wybral do urologa bo są już za długo i teraz to tylko przeszkadzają w prawidłowym bliznowaceniu.
 
Od tej masturbacji po takim czaise juz raczej szkod sobie nie narobisz ale z tymi szwami to bym sie wybral do urologa bo są już za długo i teraz to tylko przeszkadzają w prawidłowym bliznowaceniu.
Bardzo ci dziękuję za pomoc. Umówię się jutro i pewnie zdążę to ogarnąć do tygodnia czasu.
 

Podobne tematy

Do góry