• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po plastyce napletka - czy wszystko jest ok

cukier puder

New member
Cześć. Mam 21 lat. Nie powiem, odkryłem tę stronę kiedy dowiedziałem się u urologa, że mam stulejke częściową. Wszystko zaczęło się od mocnych bólów pęcherza, a punkt kulminacyjny osiągnęło, kiedy przy seksie oralnym z dziewczyna przy 2 razach, za każdym razem penis mi opadał kiedy był już naciągnięty. Poszedłem wiec do lekarza. Lekarz powiedział, że trzeba będzie przejść plastykę napletka - koszt 1500 zł. Zgodziłem się bez wahania.
Lekarz mi powiedział, ze mam smarować maścią szwy raz dziennie, brac antybiotyk przez tydzień, trzymac opatrunek póki nie zrobi się na penisie sucho no i trzymać go do góry przez jakiś czas. Wizytę kontrolna mam mieć dopiero za 4-5 tygodni. Od razu po zabiegu lekarz naciągnął mi penisa oraz powiedział, żebym go nie chował przez kilka dni.
Dodam, że zabieg miałem w czwartek, tj. 14.05.2020, dzis mamy drugi dzień po zabiegu, tj. 16.05.2020.
Chciałbym spytac, czy wszystko jest w porządku zrobione? Mój przyjaciel nic nie boli, jedynie podczas wzwodów czuć napięcie szwów. No i dzisiaj po spacerze 3 godzinnym pecherz zaczął mnie znów bardzo boleć i jedyne co mnie ratuje to pozycja leżąca.
Prosiłbym o opinie oraz pomoc, jeśli jest potrzebna;)

zdjecia poniżej

 
Narazie widac, ze mocno opuchniete, bo swiezo po zabiegu. Stosuj sie do zalecen lekarza, jesli bedzie sie powiekszac opuchlizna, to dawaj zdj i pisz. Cos doradzimy koledze.
 
Nie wyglada zle. Generalnie czym szybciej naciagniesz skore, tym szybciej bedzie schodzic ten bombel, ale jesli rano na opatrunku widzisz krew, to narazie nie probuj, bo moze Ci sie posklejac i babrac rana. Jak ktoregos dnia nie bedzie krwi (mysle, ze ok 4-5 dnia), to mozesz naciagnac skore.
 

cukier puder

New member
Siemka, minął tydzień od zabiegu także wrzucam 4 fotki jak to wyglada. Napletek pod ciepła wodą nachodzi tak jak na pierwszym zdjeciu - i podobno tak to ma wyglądać kiedy już wszystko powróci do normy. Jednak kiedy już wyschło wszystko, wraca mi do formy takiej jak na zdjeciu 2 i 3 i nie ma sposoby by naciągnąć go bardziej. Z tego co czytałem to cwiczyc go codziennie, to w koncu będzie wracał tak jak na zdjeciu 1? No i na zdjeciu 4 wzwód - wydaje mi się ze wszystko jest w porządku na tę chwilę, ale może ktoś bardziej doświadczony mi cos dopowie :)

 

Podobne tematy

Do góry