• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu

Bartan

New member
Ok. Pozostaje tylko czekać aż się wygoi wszystko. Po jakim czasie mogę doprowadzić do wzwodu pełnego?

Zauważyłem że szwy są takie twardsze niż były. Czy to normalne?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Przeczytaj oba swoje pytania. Jak nie rozumiesz reakcji to trudno. Z celowym wywolywaniem wzwodow czekasz az sie zagoi (zrośnie) aby nic sie nie popiepszylo. A co do szwow. No sa jakie sa. Nie zepsujesz. Chcesz zmiekczyc. Mocz je.
 
Ostatnia edycja:

Bartan

New member
Widzisz wystarczyło tak napisać i nie było by problemów. Pamiętaj tak na przyszłość: nie ma głupich pytań. Są tylko głupie odpowiedzi.
Dzięki
 

Bartan

New member
Dzień 13

Dzień 13
Trochę martwi mnie ten zrost skóry z żołędziem. Jutro będę kontaktował się z lekarzem. Przy wędzidełku jest ok. Lekarz nic nie mówił o ściąganiu napletka. Wszystko się goi dobrze poza tym zrostem. Sam się odklei? Co o tym sądzicie? Mam się martwić
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wyglada jakby napletek przyszyl do zoledzi. Sciagasz napletek czy od zabiegu nic zes go nie ruszal. Od strony wedzidelka tez to jak dla mnie dziwnie wyglada
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie mowie ze lekarz tak zrobil tylko tak to wyglda na zdjęciach. Ja bym zaczął moczyc i sciagac napletek bo później zerwiesz razem ze skora z grzyba. Porobisz rany i znowu bedziesz czekal na wygojenie iles czasu.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ja polcam to co mi kazal lekarz. Moczenie w roztworze sody oczyszczonej. 2 łyżeczki sody. Kubek cieplej wody i moczenie kwadrans. Soda przyspiesza gojenie. Dziala odkazajaco. Rumianek wysusza wiec niewiem czemu tak jest polecany.
 
Bartan
Odnośnie gojenia się daj sobie trochę czasu... Konieczne jest to żeby to wszystko porządnie się zagoiło, zrosło i trzymało, potem już będzie z górki.
Ja używałem octenispetu do odkażania i maści przyśpieszającej gojenie socoseryl- bez recepty.
Jest jedno co niepokoi mnie na tych zdjęciach i to nie tyczy się samego zabiegu.
Miałeś po zabiegu pobrany wycinek napletka do badania histopatologicznego?
jeśli tak to jakie masz tam wpisane rozpoznanie?
Chodzi mi o te zbielenia którymi masz pokryty żołądź.
Tu się nasuwa pytanie co było przyczyną wywołania u Ciebie stulejki i czy nie był to liszaj twardzinowy???
 

Podobne tematy

Do góry