• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu

Bartan

New member
Część, jestem 6 dni po obrzezaniu. Miałem stulejkę całkowitą. Chciałbym się upewnić czy wszystko ok. Proszę o wasze opinie.



Ogólnie po zabiegu czułem pieczenie w pierwszy dzień. Później już tylko delikatny dyskomfort. Dzisiejsza noc już nie dokuczały wzwodu nocne.
Czy obciągać skórę w dół czy czekać aż się zagoi samo. Przemywam octeniseptem i smaruję maścią betadine. Czasami po smarowaniu piecze. Wczoraj wziąłem prysznic, żadnego dyskomfortu nie było.
Rodzaj obrzezania- zdałem się na lekarza.
 

Sebix92

Active member
Wszystko wygląda okay.
U kogo robiłeś zabieg?
Czemu zdecydowałeś się na częściowe obrzezanie?
Czy usunęli ci wędzidełko?
Czy ściągasz napletek?
 

Bartan

New member
Zabieg robiłem u dr Cieślikowskiego.
Dałem decyzję lekarzowi. Miał zrobić to raz a dobrze.
Chyba nie usunąl wędzidełka. Delikatnie ściągam, ale boje się żeby szwów nie po zrywać. Dlatego też napisałem post wyżej.
 

Drayos

New member
Możesz delikatnie sciągał i zobaczyć jak wyglada. Tydzień po juz wstępnie powinno sie zagoić. Nie wiem jak masc ale octanisept moze szczypać. Prysznic wskazany jak najbardziej zimna woda pod lekkim ciśnieniem mozesz opłukiwać i wtedy od razu maść lub octanisept i do opatrunku.
 

Bartan

New member
Dziś 9 dzień od zabiegu.

Sorry za jakość, ale innej możliwości nie miałem.
Martwią mnie szwy od przeciwnej strony wędzidełka. Nie wiem czy puściły? Tutaj skóra trochę bardziej schodzi w dół. Nie widać krwi czy rany.
Nie wiem czy obciągać skórę w dół. Ogólnie nic nie piecze nic nie boli. Delikatnie przy wędzidełku. W moim przypadku stulejki całkowitej żołądź będzie potrzebował trochę czasu, ale już widzę znaczną poprawę.
Opatrunek mam nosić 2 tygodnie i tyle też smarować maścią.
 

Stuu

New member
Nic nie ruszaj. Myj delikatnie wodą z szarym mydłem. Octenisept. Wacek do góry i nic nie ruszaj bo będzie się dłużej goiło. Nocne wzwody i ból to normalka. Wszystko wygląda ok. W styczniu miałem dokładnie to samo. A dziś śmiga jak ta lala... 😁

Ja nie smarowałem niczym
 

Bartan

New member
Się zastanawiam czy odstawić maść. Czy na sucho szybciej się zagoi. Jak poznałeś że szwy wychodzą?

I jeszcze o to przemywanie mydłem. Głupio pytac jak to dobrze robić. Boje się że coś uszkodzę:)
 

Stuu

New member
Ja polewałem się wodą, na wacka mydło szare w płynie, i delikatnie spłukać. Mozesz tez w jakimś naczyniu wlac wode z mydłem i polewać go a potem wodą spłukać. Szwy to mi same nie wypadły. Po 2 tygodniach u mnie było zagojone a te szwy sprawiały mi ból. Sam je usunąłem. Oczywiście trzeba to zrobić umiejętnie.

Maści mi lekarz nie kazał żadnej używać bo podobno bez maści szybciej się goi. Ja po 4 tygodniach już uprawiałem sex
 

Bartan

New member
To ładnie:) u mnie taka chcica że......:) Spróbuję zostawić w spokoju nic nie naciągać, zacznę przemywać. Maść będę stosował tylko rano i wieczorem. A jak u ciebie wyglądał sex po zabiegu. Była różnica duża niż przed? Możesz coś więcej napisać?
 

Stuu

New member
No różnica jest kolosalna. Żałuję że dopiero teraz odważyłem się na zabieg w wieku 35 lat. Ale radzę wstrzymaj się ok 6 tygodni. Ja po 4 trochę za wczesnie, troszkę mnie po obcierało.. 😁 Za świeże blizny
 

Bartan

New member
6 tygodni? Ja 10 dni ledwo wytrzymuje, będzie ciężko, ale do przeżycia. Już nie mogę się doczekać jaki efekt będzie.
 

Stuu

New member
Nie szalej bo to wszystko jest świeże. Ponadrywasz jeszcze i sobie narobisz bałaganu. Powiem Ci że jak ja wytrzymałem, to każdy wytrzyma 😂😋
 

Trolo

Well-known member
Nie szwa tylko szew. Będzie ja widać, gdy zsuniesz bardziej napletek. Jak nocne wzwody? Podczas odslania sie bardziej żołądź?
 

Bartan

New member
Nocne zwodu już nie są przeszkodzą. Odslonilem żołądź tak do jej końca i niżej nie próbowałem bo czułem delikatny ból( opór). Mam 2 tygodnie nosić opatrunek. Pewnie wtedy podczas wzwodów się wszystko odsłoni. Nie chcę nic na siłę...
 

Podobne tematy

Do góry