• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu całkowitym

H&T_boy

New member
Witam jako nowy krótko powiem pięć dych na karku 4 lata temu High & tight i żałuję/ jak większość/ ze nie zrobiłem tego wcześniej. Nadal uważam że H&T to dobra metoda choć nie wszyscy chcą to robić. Lekarzom łatwiej wyciąć wszystko z szyć i wyrobić faceta do domu no i skasować. Twoj problem jest w głowie i do póki sobie z nim nie poradzisz nie będzie lepiej.
 

Antonio

Member
Wszystko jest tak jak na zdjęciach z początku listopada. Już chyba nic się nie zmieni. Ten stan się utrzymuje już bardzo długo. Jedyne co jeszcze odczuwam to delikatny ból po prawej stronie jak dotknę bliznę przy wzwodzie.

Co do samopoczucia to raczej muszę czekać. Dopóki nie wypadnę lepiej to dalej będę zdołowany. Przed 2 razem stres będzie chyba jeszcze większy, bo będę się bał, że znów nie będę w stanie dojść. No ale zobaczymy, niebawem 2 podejście.
 

H&T_boy

New member
Wszystko jest tak jak na zdjęciach z początku listopada. Już chyba nic się nie zmieni. Ten stan się utrzymuje już bardzo długo. Jedyne co jeszcze odczuwam to delikatny ból po prawej stronie jak dotknę bliznę przy wzwodzie.

Co do samopoczucia to raczej muszę czekać. Dopóki nie wypadnę lepiej to dalej będę zdołowany. Przed 2 razem stres będzie chyba jeszcze większy, bo będę się bał, że znów nie będę w stanie dojść. No ale zobaczymy, niebawem 2 podejście.
A czy rozciągasz bluzkę po zażyciu na boki . Blizna musi być elastyczna. Należy delikatnie masować i rozciągać zarówno w dół jak i na boki . A wedzidełko również masz usunięte.
 

Antonio

Member
Nie rozciągam. Chirurg nic nie mówił, tu na forum też chyba się nie spotkałem z tym. Jedyne co to smaruję 2 razy dziennie maścią Silaurum.
 

H&T_boy

New member
Dobrze by było abyś delikatnie rozciagał blizne w poprzek z wyczuciem aby nie było zwężenia. Ja przy metodzie H&T musialem tak właśnie robić. Po czasie blizna będzie dobrze wyglądać. Na maila moge wysłać foto jak teraz wygląda po 4 latach .
 

RoniCocko

New member
Uzgodniles wycięcie wedzidelka z lekarzem? bo u mnie w dokumentach jest,ze miało byc obrzezanie + frenuloplastyka ( czyli naprawa zerwanego wędzidełka), a obudzilem sie z L&T i bez wedzidełka (prawdopodobnie). Teraz probuje dociec, co w czasie operacji skłonilo chirurga do tak radykalnego rozwiazania. U mnie narazie tak jak u ciebie, czyli opady w czasie akcji przez bez porownania słabsze odczucia (niz przed stulejką).
 

Antonio

Member
RoniCocko. Sam wybrałem metodę L&T. Za drugim razem było już lepiej. Udało mi się skończyć w partnerce. Ja nie mam porównania co do odczuć podczas seksu, bo przed zabiegiem go nigdy nie uprawiałem.

Skazany. No nie wiem, ja nigdy w żadnym związku nie byłem to nie wiem. Mogę tylko gdybać, czy dziewczyny patrzą na jego wygląd czy nie...
 

Skazany

Active member
RoniCocko. Sam wybrałem metodę L&T. Za drugim razem było już lepiej. Udało mi się skończyć w partnerce. Ja nie mam porównania co do odczuć podczas seksu, bo przed zabiegiem go nigdy nie uprawiałem.

Skazany. No nie wiem, ja nigdy w żadnym związku nie byłem to nie wiem. Mogę tylko gdybać, czy dziewczyny patrzą na jego wygląd czy nie...
To ci odpowiedzialem, nie przejmuj sie i do przodu!
 

MKD

Active member
Nawet nie rozmiar wbrew pozorm nie patrza. Jak jestes z dziewczyna, ktorej na Tobie zalezy nie przez to jaki jestes w lozku to zaakceptuje to czy twoj penis jest maly czy duzy, brzydki czy ladny. To tylko narzedzie do seksu xD Sam nie mam imponujacych rozmiarow, raczej deklarowana srednia w PL, nie mam jak to niektorzy maja marzenie 20cm i zadna nigdy nie powiedziala, ze jestes zawiedzioan rozmiarem a nawet slyszalem czasami, ze za gleboko
 

Podobne tematy

Do góry