A

Wpisy na profilu Ostatnie aktywności Posty O mnie

  • Proszę jeśli możesz to postaraj sie odpowiedzieć na wszystkie pytania. Ponumerowane są. A wieczorem dodam temat na tym forum z moim przypadkiem i się wypowiesz co i jak. Mam niesamowicie wielki kompleks i chcę dobrych rad.
    Ja mam skrzywienie w lewo około 15-20 stopni. do tego wygięty do góry jak banan i od tyłu penisa jest jakies pionowe ciemne przebarwienie jakby blizna. Mam 19 lat i pierwszą dziewczynę z którą jestem 2 miesiące. Ona chciałaby już to zrobić ale mam wielkie obawy odnośnie tego jak mój mały się spisze oraz o reakcje partnerki gdyż prędzej miała gościa który miał idealnego penisa(tak słyszałem).
    6.jaka masz długość penisa? 7.jak partnerka zareagowała na niego? 8.miała prędzej partnerów seksualnych? 9.jakie pozycje stosujesz? 10.masz jakiś nie wiem lekki ból podczas wytrysku? 11.da sie go naprowadzić do pionu gdy jest w maksymalnym wzwodzie? 12.jak zachowuje sie przy wprowadzeniu do pochwy?dużo ustawiania?
    1.Masz jakieś zdjęcia? 2.podzielisz się jakimiś doświadczeniami odnosnie twojego skrzywienia?? 3.Penis był krzywy od kiedy pamietasz? 4.w pełnym wzwodzie da sie nim wyginać mocno czy raczej cięzko manewrowac? 5.ile stopni skrzywienie w lewo a ile w górę?
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…
  • Wczytywanie…
Do góry