• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po obrzezaniu całkowitym

Antonio

Member
Witam wszystkich. W czwartek byłem na wizycie u dr. Tondla. Szybką konsultacja, doktor przedstawił mi 2 warianty obrzezania całkowitego, wybrałem ten 1, nie wiem jak się nazywa. Zgoda na zabieg, kilka razy poczułem kłucie, później było trochę lepiej. Byłem bardzo zestresowany co też odczuł doktor, który robił co tylko mógł, aby mnie uspokoić. Po zabiegu lekarz zakładał przy mnie 1 opatrunek i tłumaczył co i jak robić.

Niestety wszystko co najgorsze zaczęło się po wyjściu. Gdy byłem w połowie drogi do domu, korzystając z toalety publicznej zauważyłem, że mam cały opatrunek we krwi, przód bokserek I niewielką plamę wewnątrz spodni. Już do końca jadąc pociągiem ciągle miałem stres czy aby krew się nie przedostanie bardziej.

Dziś mija ponad dwa dni, zmieniłem opatrunek 4 raz. Za każdym razem mam cały opatrunek we krwi. Zmiana jego zajmuje mi ponad godzinę. Przy tym odczuwam ból. Nie wiem może robię coś nie tak? Przy zakładaniu 1 opatrunku Pan Tondel użył podpaski i zalecił używać. Kupiłem jakieś ale są całkiem inne (Mają takie jakby listki i kleją się z jednej strony). Nie znam się na podlaskich.

Na tą chwilę bardzo żałuję tej decyzji. W życiu już niejedno przeszedłem, ale tak źle chyba nigdy sie nie czułem. Jestem załamany, nie wiem co robić. Całe dnie leżę w łóżku, boli mnie jak wstaję lub siadam.
Na wizytę u urologia w pobliżu mojego miejsca zamieszkania trzeba dlugo czekać, do doktora Tondla mam ponad 300km.

Jakbyście mogli to napiszcie w jakie dni i godziny przyjmuje dr Tondel.
 

Antonio

Member
Zapomniałem napisać że mam fioletowy i opuchnięty trzon z prawej strony co mocno wykrzywiło żołądź w lewą stronę. Czy to normalne?
 

Antonio

Member
Postaram się zrobić zdjęcia jutro albo we wtorek kiedy będę mógł według zaleceń wziąć prysznic.
Napiszcie proszę jakie kupowaliście podpaski, oraz czy dr Tondel przymuje tylko w czwartki?
 

lostboy

Member
@Antonio To co opisałeś bardzo mi przypomina moją sytuację, miałem pęknięte naczynia krwionośne i dzień po zabiegu jechałem do szpitala, rozcięli mi ranę i musieli zatamować to krwawienie. Tu minął już ponad tydzień, jak się trzymasz?
 

Antonio

Member
Z krwią dużego problemu już nie mam. Jak zmieniam opatrunek to krew jest tylko w jednym miejscu. Od dzisiaj staram się chodzić w dzień bez opatrunku. Bardzo powoli to wszystko u mnie trwa, no ale cóż poradzę. Nadal mam duży obrzęk. Kilka razy wysłałem zdjęcia lekarzowi, który robił zabieg i uspokoił mnie, że będzie dobrze.
 

Antonio

Member
Minął miesiąc od zabiegu, szwów już nie ma, problemu z nadwrażliwością prawie też. Bliznę smaruje według zaleceń Silaurumem. Pozostał tylko ten obrzęk, Zmniejszył się jakiś czas temu i martwię się, że już tak zostanie i mój sprzęt będzie jeszcze dziwniejszy. Już i tak mam duże kompleksy z nim związane. Może czymś to smarować?

<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/rFazlCd" data-context="false" ><a href="//imgur.com/a/rFazlCd"></a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>
 

Antonio

Member
A może jest sens smarowania trzonu żelem Altacet? Ten stan na zdjęciach utrzymuje się od ok 2 tygodni. Szczerze, to nie mogę się doczekać, bo rozważam kolejny zabieg, tym razem prostowania. Ale nie podejmę takich kroków dopóki nie sprawdzę sprzętu. Mam skrzywienie lekko w lewo i w górę. Od paru dni non stop szukam filmików z podobnymi skrzywieniami na stronach xxx i w teorii może nie będzie źle. No nic, wiem, że muszę czekać. Przynajmniej mam czas na weryfikację potencjalnych partnerek...
 

Antonio

Member
Obrzęk mam wrażenie trochę zmalał. Smaruję 2 razy dziennie altacetem.

Minęły już prawie 2 miesiące i zdarzyło mi się już kilka razy onanizować. Cała akcja jest dużo dłuższa, może trochę mniej przyjemna, ale mam wrażenie, że sam orgazm jest bardziej intensywny. Jest jeszcze jedna zmiana, teraz podczas orgazmu towarzyszą mi dość mocne skurcze okolic intymnych tj. miednicy, czy też nóg. Wcześniej albo tego nie było, albo było dużo mniej intensywne.
 

Sebix92

Active member
Obrzęk mam wrażenie trochę zmalał. Smaruję 2 razy dziennie altacetem.

Minęły już prawie 2 miesiące i zdarzyło mi się już kilka razy onanizować. Cała akcja jest dużo dłuższa, może trochę mniej przyjemna, ale mam wrażenie, że sam orgazm jest bardziej intensywny. Jest jeszcze jedna zmiana, teraz podczas orgazmu towarzyszą mi dość mocne skurcze okolic intymnych tj. miednicy, czy też nóg. Wcześniej albo tego nie było, albo było dużo mniej intensywne.
Pokaż jak teraz wygląda
 

Antonio

Member
Jestem po trzydziestce. Z samego zabiegu jestem zadowolony, zbyt długo z tym żyłem i wiem, że musiałem zrobić zabieg dla swojego zdrowia. Co do efektu zabiegu to też jestem zadowolony, choć wydaje mi się, że ta prawa strona się mogła trochę rozejść, może jakiś szew póścił tuż po zabiegu.

Ale tak ogólnie to jestem załamany całym wyglądem mojego penisa. Moje życie się w ogóle nie zmieniło jeśli chodzi o kontakty z kobietami. Przez swoje kompleksy pewnie nigdy nie znajdę się w sytuacji intymnej z kobietą.
 

Antonio

Member
Żałuję, że to napisałem. Nie będę się tutaj użalał nad sobą. To nie ma związku z zabiegiem, także nie ma sensu pisać.
 

Antonio

Member
Witam ponownie. Za mną 1 raz w życiu. Teraz te kompleksy, które miałem wyżej poszły w zapomnienie. Ogólnie dobrze się bawiłem. Ale miałem problem z finałem. I teraz nie wiem czy to kwestia stresu, który był ogromny, czy też zrobiłem sobie krzywdę wyborem metody obrzezania. Seks trwał długo, różne pozycje. Zdarzyło się kilka razy, że sprzęt tracił erekcję i trzeba było zaczynać od nowa. Wszystko było w prezerwatywie. Kobieta była lekko sfrustrowana, myślała, że albo coś brałem przed, albo masturbowałem się przed spotkaniem, a tak nie było.

Teraz nie wiem co robić. Za kilka dni chcę spróbować ponownie, stres może być nawet większy niż ostatnio. Możecie coś doradzić? Może jest tutaj ktoś obrzezany metodą L&T i może powiedzieć jak to było u niego? Proszę o pomoc tutaj lub na pw.
 

Podobne tematy

Do góry