• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po częściowym obrzezaniu + korekcja wędzidełka

Rad70

New member
Witam, jestem 7 dni po zabiegu częsciowego obrzezania oraz korekcji krótkiego wędzidełka. Miałem bardzo długi napletek, ciągle miałem problem z prezerwatywą i wyginającym się penisem. Postanowiłem, coś z tym zrobić i zdecydowałem się na częściowe.
Obecnie stosuje rivanol, tabletki aescin oraz octanisept. Przemywam też szarym mydłem.
Problem polega na tym iż wydaje mi się, że lekarz zostawił za dużo górnego wewnętrznego npletka i stąd powstaje oponka bądz obrzęk limfatyczny. Dzień po zabiegu przy zmiane opatrunku miałem ciężo naciągnąć napletek i jeden dzień musiałem spać z odsłoniętym żołędziem. Potem już potrafiłem zsunąć napletek aby zakrywał żołądź. Czasami żałuję, że nie obrzezałem całkowicie po podczas wzwodu i tak żoładz jest zakryta w 3\4 i boje sie ze nadal bedzie się zsuwać za bardzo - ja chciałem aby ucięto wiecej skóry natomiast lekarz odradził.
I sam już nie wiem czy to oponka, jakis obrzek limfatyczny - jak sciagne napletek to czuje tam taki jakby płyn nie duzo ale jednka, czy to po prostu zostal nadmiar skóry źle odciętej badz krzywo zszytej.
Byłem u lekarza i twierdzi że jest ok.
 

Podobne tematy

Do góry