• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Po częściowym obrzezaniu.

LorenzoInsigne

New member
Witam wszystkich.
Jestem kilka dni po zabiegu częściowego obrzezania. Mam kilka pytań. Bo nie mogę się doczekać kontroli (wtorek), a już chciałbym wiedzieć, co nieco.
Myślę, że goi się OK. Jakby co, to mogę potem dorzucić zdjęcia.
Pierwsze, co mi przychodzi na myśl, to jak wygląda potem, np. masturbacja? Zawsze "jechało się" skóra po żołędziu, a teraz? Czy tyle jest ucięte tej skóry, że trzeba "jechać" ręką po "główce"? Tak się da? To nie drażni?
Dodam potem zdjęcia, to może będziecie mogli powiedzieć więcej. No, ale jak to wygląda z Waszego doświadczenia? Po 2. doktor coś wsponinał o wędzidełku, ale nie wiem, czy powinien operować, czy nie. To też pokażę na zdj. Ale wiadomo, w śtodku dnia nie będę fotografował swojego przyrodzenia przy wszystkich. W sumie najpierw zarzucam pytania, a potem będą zdjęcia.
Lekarz też kazał naciągać skórę na żołędź, jak najbardziej się da. I tak robię i w sumie nie do końca jest zakryta, wiem, to obrzezanie, ale czy w czasem się to hmm wydłuży? Bo mam szwÿ, to wiadomo, że one też miejsce zajmują.
 

dandoo

Active member
Jak masz częściowe obrzezanie to jak nazwa wskazuje część żołędzi będzie odkryta w spoczynku, a w zwodzie cała. Raczej z masturbacji nie będzie jak wcześniej, wydaje mi się że seks jest lepszy bo obrzezanie właśnie odkryło żołędź, póki co nie myśl o tym bo masz 4 tygodnie ascezy, i weź to sobie do serca, moja dobra rada, bo sobie możesz zaszkodzić. Raczej Ci się nic nie wydłuży ;) bardziej to opuchlizna zejdzie. Dobrej nocy
 

Adam 6

New member
Co jest rozsądniejsza decyzją panowie, obrzezanie całkowite czy częściowe?
Dodam że napletek schodzi w spoczynku tylko ciężko w zwodzie
 

dandoo

Active member
Zastanów się jak ty chcesz żeby wyglądał Twój penis ja chyba poszedłbym na całkowite od razu ale finalnie ocenię po conajmniej roku jestem po częściowym 7 miesięcy nie jest źle ale finalnie ocenie w nast prima aprilis :)
 

Krystiankendroj

Active member
Moim zdaniem najlepiej zrobić tak by zostało jak najwięcej napletka i wędzidełka nie wycinali
Ja mam tak zrobione że mogę na spokojnie chodzić z praktycznie cała żołędzią zakryta co ma swoje plusy
Jak sobie zrobisz całkowite to wycięte wszystko w pień, jak nie zostawi ci skóry za dużo to też będzie taki suchy , a tak można czymś nawilżyć i schować
 

Podobne tematy

Do góry