• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka wędzidełka - wzwód

Mateusz12345

New member
Cześć, przeglądałem forum ale nie znalazłem podobnego tematu. Chociaż moim zdaniem każdy przypadek jest inny.

Jakiś czas temu moje wędzidełko zostało lekko naderwane podczas stosunku, nie zauważyłem tego i niestety zrosło się trochę krótsze niż było. Nigdy nie miałem żadnego problemu ze stulejką itd. Nie mogłem ściągnąć skóry "do końca", bo wędzidełko było za krótkie. Lekarz zalecił "plastykę wędzidełka". Jestem 5 dzień po zabiegu i mam mieszane uczucia. Lekarz powiedział, że rozetną wędzidełko i zszyją, aby było dłuższe, tymczasem powycinali mi tam dość sporo.. Wędzidełka już praktycznie niema, miejsce w którym się łączyło schodzi strasznie w lewo, jakby wycieli z tej strony więcej. Nie wiem co myśleć, przeszywająca jest też myśl że od czasu zabiegu nie odczuwam pociągu seksualnego. Mam wrażenie, że coś mi tylko tam majta. Próbowałem wywołać wzwód (delikatnie bo mam jeszcze szwy), penis się powiększa ale dalej wisi, a ja nie mam jak nim ruszyć.. Zaczynam się martwić. Dostałem aż 4 zastrzyki znieczulające, bo po 3 dalej odczuwałem ból.

Przed zabiegiem wszystko było od poza tym kawałkiem którego nie mogłem odkryć, a teraz jestem przerażony efektem. Wiem, że jak się zagoi to będzie wyglądać w porządku, słynny "pierścień" również zniknie, ale Panowie nie odczuwam wzwodu jak wcześniej. Proszę o opinie.
Jutro wrzucę zdjęcia aby jakoś to zobrazować.
 

Trolo

Well-known member
Kolego na spokojnie. Wzwod moze jedynie pogorszyć sprawę, bo moze Ci porozrywać szwy...
Musisz zaczekać na zagojenie i bedzie dobrze. Co do tego, że jakoś jest krzywo przecięte, moze to tak wyglada przez opuchliznę.
 

Mateusz12345

New member
Trolo, dzięki za odpowiedź.

Druga sprawa jestem 5 dni po zabiegu, zaczerwienienia schodzą, ale czuję że mój penis jest strasznie "mdły", po prostu leży. Też tak mieliście? To bardzo dziwne uczucie jak tak leży i nie mogę nim poruszyć...
 

Podobne tematy

Do góry