• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka nie wystarczyła?

navas12

New member
A ja mam takie pytanie i proszę o pomoc. Miałem plastykę napletka 2 tyg temu, wszystko przebiegło dobrze, rany się goją i niemal nic już nie widać oprócz pojedynczych szwów. Niestety jak ściągam napletek za żołądź, to po chwili(tak z 15-20 sekund) miejscami żołądź robi się siny i odczuwam słabość w nogach tak jakby krew nie dopływała, czuję się wtedy kiepsko i muszę ponownie naciągnąć napletek. Czy to oznacza, że plastyka nie rozwiązała problemu? Czy jest jeszcze za wcześnie aby odciągać napletek na dłużej?
 

Trolo

Well-known member
Zdecydowanie dziwne masz objawy kolego. W spoczynku i we wzwodzie jest tak samo? Jakieś zdjecie? Ale generalnie zaczekałbym do końca leczenia i gojenia.
 

navas12

New member
Dziękuję za odpowiedź. Nie wiem czemu tak się dzieje. To wygląda jakby za mocno zaciskała się skóra pod żołędziem. Zwija się ona i jest tam jej troszkę. Sine plamki są słabo widoczne, więc na zdjęciu chyba nie będzie ich za dobrze widać. Ponadto żołądź jest wtedy bardzo suchy. Mam wrażenie że krew nie dochodzi, ale nie znam się tak na tym.
 

Trolo

Well-known member
O plamki to za bardzo nie chodzi a raczej o to zwężenie, dlatego zdjęcie. Żołędzia nawilż czymś i powinno być lepiej.
 

Podobne tematy

Do góry