Plastyka napletka w Giżycku. Nie podoba mi sie jakoś

awatary

Member
Witam. 1h temu wróciłem z plastyki napletka w Giżycku. Tak powiedział mi doktor że tak mi zrobił. Zabieg trwał jakieś 20 min. Patrząc na forum na wasze zdjęcia to jakoś mi to się nie podoba.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie ma co porównywać. Plastyka tak wyglada. Cokolwiek mozna powiedziec po paru dniach. Stosuj sie do zalecen lekarza i tyle
 

Trolo

Well-known member
Na efekt końcowy trzeba będzie zaczekać chwilę. Plastyka różni się od obrzezania i to znacznie. Na ten moment wygląda to raczej tak jak powinno.
 

Amek

Active member
Jakoś w miarę szybko trzeba próbować to robić, potem też jakieś maści stosować na blizny, ale to lekarz powinien wszystko powiedzieć. Kiedy masz wizytę kontrolną?
 

nope

Well-known member
Szczerze to nie wiem. Nie znam sie. Ale z tego co widze to duzo ludzi jakies opuchlizny ma albo po plastyce dalej jest ciasny napletek, cza to cwiczyc i w ogóle. A co z twoim to sie okaże po zagojeniu
 

Trolo

Well-known member
Po obrzezaniu też są opuchlizny, oponki, nieudane operacje itd. Wszystko zależy od lekarza który wykonuje zabieg i anatomii penisa. Nie można mówić od razu, że obrzezanie jest super. Owszem jest rozwiązaniem dającym pewien komfort, ale nie ma samych plusów.
 

Trolo

Well-known member
Na przyszłość jak robisz zdjęcia, to sprawdź na czym jest ostrość bo na tych zdjęciach na pewno nie na tym co chcesz pokazać. Widać, że masz opuchliznę, a to jest normalne w pierwszych dniach po zabiegu. Możesz moczyć sobie penisa w naparze z rumianku i szałwii to wspomoże schodzenie opuchlizny. Penisa powinieneś nosić w górę skierowanego. Jak wygląda sprawa nocnych wzwodów? Kwestia higieny miejsca po zabiegu to pewnie psikanie octenispetu, jeżeli nie zsuwasz napletka i chcesz "wypłukać" to co pod nim się zbiera to możesz pomyśleć nad odkręceniem słuchawki z prysznica i skierowanie strumienia wody pod napletek.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry