• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Plastyka napletka i wedzidelka

Witam dziś miałem zabieg plastyki napletka i wędzidełka po opuszczeniu klinki pojawiło się trochę krwi na opatrunku czy to normalne?
Druga sprawa kiedy zacząć zsuwać napletek z żołędzia i przemywać ranę i odawac mocz
 

mati12

Well-known member
Tak to zupełnie normalnie że pojawiła się krew No chyba że masz duży krwotok lekarz ci nie powiedział kiedy zacząć przemywać? najczęściej 24 godziny nie rusza się opatrunku po zabiegowego mocz oddajesz jak będziesz miał potrzebę masz zostawione ujście ( miejsce )by się wysikać?
 
Tak mam zostawione miejsce a co do opatrunku to był tak zrobiony z gazy i przyciśnięty bokserkami ale musiałem sobie poprawić a opatrunek to powiedział że nie ma co robić żeby to wszystko się suszyło i ogólnie
 
A jeszcze jedno pytanie byłem dziś na wizycie kontrolnej wszystko ok ale takie pytanko jak to wygląda z alkoholem można pić normalnie?
 
Może się za bardzo przejmuje ale wczoraj byłem u lekarza była ok ale dziś pies na mnie skoczył i mnie zabolało i tu po prawej stronie nie miałem tego czerwonego wczoraj może się ktoś wypowiedzieć czy wszystko Oki
 
I z tego co zauważyłem to na raczej na pewno poszedł szew z prawej strony tylko nie wiem czy jeden i penis ucieka mi całkowicie na prawo stronę wizytę mogę mieć dopiero w piątek więc proszę o pomoc
 
Piątek miałem zabieg może dlatego tak wyglądało ale w poniedziałek miałem kontrol i wszystko było ok ale dziś się jakoś dziwnie zrobiło i mam jak by więcej skóry takiej która wisi pod spodem
 

Podobne tematy

Do góry