• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

pionowy wzwód

akryl

New member
czy da sie cos zrobic z pionowym wzwodem penis podczas wzwodu prawie dotyka brzucha a odchylanie sprawia bol
 

latek777

Active member
chyba nic się nie da zrobić, musisz poczekać aż czas zrobi swoje i wzwód trochę opadnie, ale pewnie wtedy będziesz tęśknił za tym co jest teraz
masz problemy w seksie?
 

nope

Well-known member
Ciekawe. Nie wiedzialem o czyms takim. Na czym polega operacja ? Dziala tak jak przy skrzywieniu ze szwy na oslonke bialawa ?
 

Matador

Member
Z tego tekstu po angielsku wnioskuję, że techniki mogą być różne, zależnie od konkretnej sytuacji. Na pewno nie zrobi tego każdy urolog
 

Trolo

Well-known member
Moim zdaniem można próbować odginania penisa podczas wzwodu do progu bólowego i utrzymywanie tak. Ścięgna się po czasie rozciągną i powinna być możliwość odgięcia penisa.
 

Matador

Member
Moim zdaniem można próbować odginania penisa podczas wzwodu do progu bólowego i utrzymywanie tak. Ścięgna się po czasie rozciągną i powinna być możliwość odgięcia penisa.

Problem w tym, że tu nie mamy do czynienia ze ścięgnem, ale więzadłem (więzadło wieszadłowe). Więzadła w przeciwieństwie do ścięgien mają ograniczoną elastyczność i się nie "rozciągają".


wstaje w kierunku brzucha
Moim zdaniem możesz albo z tym żyć i mieć pewne trudności we współżyciu albo zrobić zabieg.
 
  • Like
Reactions: AGv

akryl

New member
Problem w tym, że tu nie mamy do czynienia ze ścięgnem, ale więzadłem (więzadło wieszadłowe). Więzadła w przeciwieństwie do ścięgien mają ograniczoną elastyczność i się nie "rozciągają".



Moim zdaniem możesz albo z tym żyć i mieć pewne trudności we współżyciu albo zrobić zabieg.
A jak się nazywa ten zabieg i na czym polega?
 

Matador

Member
Na to pytanie kompetentnie odpowiedzieć Ci może tylko dobry urolog.
Zgodnie z tym, co mi pokazuje Google może to być np.:
  • podcięcie więzadeł wieszadłowych prącia i korekta hipererekcji
 

Trolo

Well-known member
No to przepraszam pomyliłem się. Ale wiem jak było w moim przypadku, że np. leżąc nie mogłem ustawić penisa pionowo i po czasie takiego odginania udawało mi się bardziej go wyprostować.
 
Hej. Wydaje mi się,że użytkownik eRKa miał podobny problem cyt "Cześć Circumcise. Jeśli miałeś stulejkę i krótkie wędzidełko to bardzo dobrze, że zdecydowałeś się na zabieg bo trzeba było to zrobić.
Ze skrzywieniem jest inaczej. Tutaj wiele czynników może wpływać na podjęcie decyzji o operacji. Ja na szczęście jej nie żałuję. "Skrzywienie w normie" jest to skrzywienie do tych magicznych 30%, które nie powinno wypływać na współżycie i w większości przypadków faktycznie nie wpływa. U mnie oprócz tego, że było to na granicy 30%, to jeszcze wzwód miałem zawsze twardy jak skała. Ręką nic nie dało się go naprostować".
 

eRKa

Member
Ja nie wiem czy ten problem w ogóle dotyczy skrzywienia. U niektórych mężczyzn pomimo pełnego wzwodu penis swobodnie sobie zwisa w dół, u innych te więzadła są tak napięte, że penis podnosi się do samego brzucha co może być uciążliwe. Co gorsza odchylanie go od brzucha, tak napina więzadła, że sprawia to ból a oczywiście jest to konieczne żeby penisem coś podziałać. Jak rozumiem z tym się mierzy akryl. Ja z kolei miałem zwykłe skrzywienie w lewo. Niektórzy są wstanie takie skrzywienie chwilowo naprostować ręką co może ułatwiać stosunek. U mnie to nie było możliwe co opisałem w swoim wątku.
 

Podobne tematy

Do góry