• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pionowe nacięcie napletka,powód zapalenie

Tomek100

Member
Hej, no byłem wczoraj u urologa tego co mi robił to nacięcie napletka.
Pojechałem tam z nastawieniem ,że trzeba coś z tym zrobić bo zaczęło krwawić z napletka i żołędzi. Lekarz stwierdził ,że jest duża poprawa ,że ropy coraz mniej i zaczyna się goić a krew jest naturalnym odruchem organizmu ....hmm niby trochę mnie podbudował lekarzem nie jestem ale ja raczej liczyłem na inną reakcję.
No ale co mi zostało zaufać mądrzejszym cierpieć, obserwować i liczyć na poprawę znacząca poprawę.
Mam przemywać 2x dziennie woda z mydłem i octaniseptem, czyli taki standart.
Chyba cierpliwość tylko została.
 

Grom

Well-known member
Ale to musi niesamowicie boleć albo piec. Jak to wytrzymujesz? Czy widzisz już na obrzeżach rany taki, że się zaczyna goić? Gdy przy takich ranach zaczyna się robić ostra granica to zaczyna się gojenie.
Koniecznie zaszczep się przeciw bakterii pseudomonas aeruginosa. To bakteria wchodząca w takie rany tylko w sumie to trochę za późno 🤔 Masakra.
 

Tomek100

Member
Boli i piecze, jak wytrzymuję?
A jakie mam wyjście....już mnie to tyle czasu napierdziela ,że chyba lekko mam to już w dupie.
Ludzie żyją z rakiem, więc to to jest poprostu hu...tak go wyzywam jak mnie napierdziela.
Do jakiś tam granic to daleko, bliżej mam do Niemieckiej 🙄
Bakterie to już chłopie odemnie spieprzają same bez szczepienia, jak wylałem 5 ltr octaniseptu, ja go kupuje już w beczkach.
 

Tomek100

Member
Hej po 3 tygodnie po zabiegu, jest trochę lepiej ale jeszcze trochę czasu jest potrzebne.
Co o tym myślicie? Wy z boku widzicie czy jest dużo lepiej, czy mam być zadowolony.
 

Grom

Well-known member
Zdecydowanie mniej już tej żółtej ropy.
Szczerze Ci kibicuję bo coś takiego to nawet w dark necie trudno znaleźć 🙄
Jak z tego wyjdziesz to będziesz przykładem z jakich tarapatów można się wydostać.
 

Tomek100

Member
Zdecydowanie mniej już tej żółtej ropy.
Szczerze Ci kibicuję bo coś takiego to nawet w dark necie trudno znaleźć 🙄
Jak z tego wyjdziesz to będziesz przykładem z jakich tarapatów można się wydostać.
No mam nadzieję ,że wyjdę.

Dokładnie. Jest poprawa :) Narazie masz rozcięty napletek wzdłuż a potem będziesz obrzezany czy jak?
Tak za miesiąc do dwóch mam zgłosić się na kontrolę i ustalenie terminu obrzezania.

No mam nadzieję ,że wyjdę.
Kibicuj, kibicuj przyda się w 100%
 

Tomek100

Member
Wszystko się zagoiło jednak mój lekarz nie podjął się obrzezania że względu na to ,że zrobił mi się pierścień i wybrałem się do dr Tondla.
W połowie sierpnia mam termin będę miał cięcie bez pozostawienia napletka wewnętrznego bo inaczej się nieda z pozostawieniem wędzidełka.
Niestety nie mogę nikogo namierzyć z podobnym cięciem i pozostawieniem wędzidełka żeby dowiedzieć się jak to później będzie podczas sexu. Obawiam się ,że może być kiepsko.... nawet nie mogę sobie wyobrazić jak on będzie wyglądał po tym zabiegu i z tym wędzidełkiem 🙄
Pozdrawiam, dzięki .
 

Podobne tematy

Do góry