• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pewien problem

mckako

New member
Witam, jeżeli napisałem w złym temacie to z gory przepraszam, ale mam pewien problem, słyszałem że preejakulatem można zapłodnić, lecz jest to niewielka szansa. Wraz z moją dziewczyną spróbowaliśmy różnych pieszczot, ale przejdźmy do rzeczy- w pewnym momencie na dłoni, dosłownie trochę naniosłem preejakulatu, bo to nie było dużo można powiedzieć że tylko sprawdziłem czy jest on odczuwalny na penisie (zupełnie przypadkiem) i po jakichś 5 minutach (oczywiście wycierałem te palce troche i nie były one w tym preejakulacie) ja włożyłem palca tam, więc czy jest szansa na to ze doszło by do zapłodnienia?
 

czesiek

New member
Po co sie zabierac do seksu skoro sie nie ma obawy z taka rzecza, nie ma szans do zaplodnienia skoro tak jak piszesz wytarles wszystko, poczekales 5m i dopiero wtedy wlozyles.. Dla pewności zrobcie najtanszy test po 7-10 dniach od tego
 

Salli87

New member
Sądzę, że są to naprawdę bardzo interesujące porady i sugestie! Dzięki wielkie, z całą pewnością przydadzą się.
 

Podobne tematy

Do góry