• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

To chyba krótkie wędzidełko ale nie jestem pewien

MarcinNajman

New member
Mam 14 lat i ostatnio zorientowałem się że coś z moim penisem jest nie tak.
Otóż kiedy jest w spoczynku mogę bez problemu ściągać skórę dokąd chce ale jak mam waktyczny wzwód to nawet nie mogę do końca żołędzia. Możliwe że to stulejka ale wątpię. Też jak jest w stanie spoczynku i ściągnę poza żołędzia to przekrzywia się w lewą stronę.
Jest jeszcze jeden problem, kiedy ściągnę skórę za żołędzia jak jest w spoczynku i dostanę wzwodu to żołądź przechodzi w fiolet i zaczyna trochę boleć.
Nie wiem o co chodzi, dziękuję z góry.
I nie wiem jak wstawić zdj.
 

Trolo

Well-known member
Wstawiasz na jakiś hosting, który jest dozwolony na forum np. imgur.com, imagehost.pl i wklejasz link tutaj w wiadomości.
Wszystkie problemy pewnie wynikają, z tego, że nie zsuwałeś wcześniej napletka z żołędzia. Penis urósł i stąd problemy. Wstaw zdjęcia zobaczymy co tam widać.
Zsuwanie w spoczynku i doprowadzanie do wzwodu jest jednym ze sposobów rozciągania, ale trzeba pamiętać o tym, że jeżeli jest zbyt ciasno to skóra na napletku może zacząć pękać co spowoduje pogłębianie dolegliwości. Lepiej jest to robić początkowo w półwzwodzie, lub całkiem w spoczynku, żeby powoli rozciągać napletek. Po prostu zsuwasz napletek i utrzymujesz go tak przez jakiś czas po, to, żeby skóra się naciągała. Wszystko zależy od tego ile masz czasu na ćwiczenia, ale to wymaga cierpliwości. Nie ma tak, że po tygodniu będzie już wszystko ok do końca życia. Pomaga maść ze sterydem lub maści dobrze i głęboko nawilżające, regenerujące naskórek.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Skoro nie mozesz zdjąć w wzwodzie to wszystko jasne, zdjecia nie sa tu potrzebne by ci powiedzieć ze masz stulejke. Powiedz rodzicom, idzcie do lekarza. Moze masci sterydowe przepisze i pomoga.
 

Podobne tematy

Do góry