• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Pare pytań przed

BangBang

New member
Witam, mam 18 lat, od kilku lat wiem, że mam stulejkę całkowitą + zbyt krótkie wędzidełko i w końcu dojrzałem, by zająć się tym problemem. Sęk jednak w tym, że bardzo cenię sobie estetykę i wiecie, jakbym już się udał na taki zabieg to chciałbym mieć wszystko zrobione raz, a porządnie i ładnie : )

Jestem z okolic Słupska/Koszalina, jak będzie potrzeba to mogę spróbować gdzieś dojechać, chcę tylko być zadowolony z pracy chirurga i w końcu zapomnieć o tym problemie i nie mieć żadnych poprawek : )

Możecie polecić jakiegoś dobrego, sprawdzonego chirurga? (najlepiej z moich okolic, aczkolwiek jak już mówiłem mogę spróbować dojechać - byle to nie było gdzieś w bieszczadach :D)

I czy metoda Low and Tight będzie dla mnie w takim przypadku odpowiednia ? Bo z tego co czytałem to wydała mi się najlepsza...

Czy na NFZ też potrafią dobrze to zrobić?

Z góry dziękuję za pomoc ;)
 
Ostatnia edycja:

Klaus1

New member
Czesc. Sluchaj powiem ci tak. Stulejki nie ma co sie bac i siac paniki. Jest to prosty zabieg, robia takich zabiegow codziennie po pare. Idz tam gdzie jest ci najblizej. :)
 

BangBang

New member
Najbliżej to mi do zwykłego szpitala, ale co jeśli trafię na jakiegoś niedoświadczonego chirurga albo np. praktykanta i zrobi brzydkie cięcie...?
 

szymon1

New member
To zapytaj kto tam tnie i ile ptakow zrobil w zyciu i z jakim skutkiem. Lepiej zeby byl doswiadczony zeby poptem w razie problemu mozna bylo pytac co i jakj postepowac w razie powiklan.
Najbliżej to mi do zwykłego szpitala, ale co jeśli trafię na jakiegoś niedoświadczonego chirurga albo np. praktykanta i zrobi brzydkie cięcie...?
 

Podobne tematy

Do góry