• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Owrzodzenie na prąciu po zastosowaniu maści pimafucort

W ulotce pimafucortu pisze o działaniach niepożądanych,obyś nie miał śladów na prąciu po wyleczeniu.Google się kłania,robienie wymazów na choroby nie ma sensu bo to po maści a nie po stosunku z kim popadnie,byle gdzie
 

Russel

Member
Tak wygloda teraz rano umyłem żelem odkazilem rivanolem i dałem iladamed i poszedłem spać teraz umyłem znowu po sikaniu i tak wygloda jak by mniej czerwony
 

nope

Well-known member
Widziałem coś podobnego. Wietrz dużo ta rane ze sciagnietym napletkiem. Wtedy sie to goi. Ziomek z forum po czyms podobnym zostal obrzezany : /
 

nope

Well-known member
Rozpapralo mu sie calkowicie pod napletkiem od roznych specyfikow i chorób, jeszcze byl cukrzykiem i w celu zaleczenia rozcieli mu napletek żeby się zagoiło (dzięki dostępie do powietrza) i się zagoilo, dlatego 1 moja mysl taka to zebys to wietrzył dużo : )
 

pelesos

Active member
Proponuję umyć wodą, odsłaniać napletek, wietrzyć i antybiotyk doustnie. Na ten podrażniony żołądź nic nie nakładaj, bo pogorszysz sprawę.
 

Russel

Member
Cześć wszystkim dalej nie ma poprawy na dodatek codziennie jest mi nie dobrze i wymiotuje byłem u lekarza to powiedział że może się czymś zatrułem niewiem co mam robić czy poprosić o skierowanie do szpitala czy Co
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
K Rana na prąciu Stulejka 0
G Sina skóra na prąciu oraz jądrach po obrzezaniu Obrzezanie 2
P Siniak na prąciu Inne 1
J Ból w jądrze i prąciu Inne 2

Podobne tematy

Do góry