• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Owrzodzenie na prąciu po zastosowaniu maści pimafucort

Russel

Member
Witam chciałbym się was poradzić lekarz rodzinny przepisał mi masc pimafucort na żołędz tam na dole ale po 3 dniach stosowania wystąpiły skutki uboczne leku mocne zaczerwienie i ból przy dotyku odrazu pojechałem do urologa który stwierdził że to przez tą masc przepisał mi antybiotyki które brałem tydzień i moczenie w rumianku oraz mycie szarym mydłem i zrobiło się chyba zakazanie bo teraz wycieka jakaś żółta wydzielina ropna dziś byłem znów u niego stwierdził ze zrobiło się owrzodzenie przepisał mi emolienty żel do mycia rivanol by przemywac i iladiemed oraz masc z antybiotykiem detremocyna proszę was o opinię nie mogę spać po nocach bo to się nie goi nie wiem czy te Leki co dziś przepisał mi pomogą dziękuję za odpowiedź i czy mieliście taka sytuacje
 

morgan66

Active member
Nie napisałeś dlaczego wogóle zacząłeś stosować pimafucort - co było nie tak?Dwa - na co ten antybiotyk?Na zaczerwienienie po maści sterydowej - brzmi bez sensu. Może to przez brak danych, ale mi wygląda że wpadłeś w jakieś błędne koło i stosujesz coraz to kolejne leki i męczysz to miejsce. Może wystarczy czas żeby sie zagoiło.....
 

Russel

Member
Miałem swedzenie takie lekkie ale żadnego śladu na zoledziu ani nic i poszedłem do lekarza rodzinnego który przepisał mi to maśc pimafucort i po niej właśnie się zaczęło urolog powiedział że to steryd i nie powinien wgl go tam stosować i to on wywołał teraz te problemy mam teraz cała czerwona zoledz i wydobywa się ropna wydzielina

Przepisał mi dziś emolienty taki zel do mycia i potem żeby rivanolem to odkażac i stosować raz dziennie iladiemed i antybiotyk z detromycyna i zastanawiam się czy narazie nie brać tego antybiotyk tylko ten zel odkazac i smarować iladiemed
 

morgan66

Active member
Posłuchaj - wiem, że to krępujące może ale wrzuć fotkę. bo teraz jak rozumiem będziesz to smarował maścią z antybiotykiem. Branie (w szczególności)/smarowanie antybiotykiem jeśli nie jest koniecznie to tylko szkodzi. Nie wiemy bez zdjęcia co Ci się tam zrobiło ale serio z opisu to może wystarczy coś delikatnego do odkażenia i przede wszystkim dam temu spokój na tydzień/dwa i. zobaczyć
 

morgan66

Active member
ja tam poza dużym podrażnieniem nie widzę żadnej wydzieliny ropnej. Zostaw to w spokoju.. nie samo dojdzie do siebie. moze niech ktos jeszcze sie wypowie, pzdr

a i jak rozumiem próbujesz powalczyć z ciasnym napletkiem? na razie zostaw niech sie wygoi podraznienie
 
Jak wpiszemy w google Pimafucort to przeczytamy dość sporo historii o tym jak lekarze w ciemno przepisują ten specyfik który potrafi życie zmienić w piekło.Lekarz rodzinny na pewno do zmiany...
 

Russel

Member
Urolog przepisał flufocast i levofxacin aurovitas doustnie I krem fusacid ale po tyg nie przeszło to pojechałem znowu do niego bo się zrobiło zakażenie i ropna wydzielina I przepisał emolienty taki Płyń do mycia rivanol odkażający iladiemed I antybiotyk z detreomycyna maśc od wczoraj nie brałem jeszcze tego antybiotyk bo się boję niewiem czy powinienem narazie tylko myłem i odkazalem tym rivanolem
 

Russel

Member
Urolog powiedział że To były antybiotyki żeby nie wdalo się zakażenie bo to miejsce intymne miały mnie niby chronić ale się wdalo bo jest żółta wydzielina i wczoraj przepisał mi odkazajace Leki powiedział że takie rzeczy się długo goją
 

Russel

Member
Ja wiem ale chodzi o to że ja nie mialem zadnych zmian tam tylko mnie czasem swędziało a lekarz myślał że może mam gryzbice i przepisał mi pimafucort a to jest steryd i zniszczyl mi to flore osłonową i teraz to się nie może wyleczyc tydzień już to trwa a urolog przepisał antybiotyki właśnie żeby nie wdalo się zakazanie bo jak u niego byłem nie miałem jeszcze tej ropnej wydzieliny ona powstała od paru dni i wczoraj byłem znowu u urologa i powiedziała że wdalo się zakazanie bo jest ta ropna wydzielina i trza to odkzać myć częściej tymi emolientami i potem okazać rivanolem no i mam to masc z detreomycyna ale nie wiem czy ja stosowac
 

toastt

Well-known member
Za dużo tych specyfików bierzesz jednocześnie. Lewofloksacyna może zamienić twoje życie w piekło. Dwa razy zastanów się, czy tego chcesz. Podstawa to zrobienie wymazu spod napletka, ale to dopiero minimum tydzień po odstawieniu wszystkiego, co może mieć wpływ na rozwój bakterii. Nie jestem lekarzem, dlatego moją poradę traktuj niezobowiązująco. Idź do dermatologa, bo Cię ten urolog wykończy.
 

Russel

Member
Kurde boję się i spać nie mogę nigdy czegoś takiego nie miałem już niewiem co robić przemywam narazie tylko tymi emolinetami i rivanolem odkazam nie biorę już antybiotykow bo mi jest mie dobrze po nich jestem załamany boje się że to się nie wyleczy albo będzie gorzej może się zapisze do tej dermatolog co mi pozostalo to wszystko zrobił mi ten steryd pimafucort
 

morgan66

Active member
Może spróbuj zamiast częstego odkażania (bo coraz bardziej podrażniasz skórę) ewentualnie przemywać to wodą z hipoalergicznym mydłem, potem dobrze osuszać i zostawiać na powietrzu - w sensie zostawiać z odprowadzonym napletkiem tak żeby było sucho i z dostępem powietrza - powinno się wygajać. i potem zrobić wymaz.
 

Russel

Member
Wiesz ja mam ropna wydzielina stamtąd wczoraj jak odsłoniłem u urologa to wypływała cały czas jest tam mokro dlatego przepisał mi rivanol i ta masc detreomycyna raz dziennie Ale powiedział że jak będzie piec to żeby odstawić ta maść bo chyba jakieś zakazanie jest skoro jest ropa
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
K Rana na prąciu Stulejka 0
G Sina skóra na prąciu oraz jądrach po obrzezaniu Obrzezanie 2
P Siniak na prąciu Inne 1
J Ból w jądrze i prąciu Inne 2

Podobne tematy

Do góry