• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Owrzodzenie na prąciu po zastosowaniu maści pimafucort

Wygląda to na stan zapalny,przeczytałeś skutki uboczne możliwe po tej Detreomycynie?Nie wiem czy kolejna maśc Tobie pomoże czy nie będzie jeszcze gorzej?
 

Russel

Member
Wiesz co nie wiem ale mam już stan podgorączkowy 37.2 i boję się

Czyli organizm walczy z infekcja myślę że powinienem posmarować tym antybiotykiem to jest antybiotyk na rany ropiejace na skórze
 
Obserwuj czy napletek nie robi się ciaśniejszy bo tak też może być przy stanie zapalnym jak zacznie się to wszystko goić.Nie jestem oczywiście lekarzem ale rivanol tak,borasol też ale nie kupuj bez polecenia lekarza.
 

Russel

Member
Nie robi się ciaśniejszy normalnie schodzi i rivanol przepisał mi urolog mówił też o rumianku ale stosowałem tydzień rumianek i zero poprawy
 

morgan66

Active member
A co Ci właściwie mówili lekarze - bo na zdjęciach wygląda to na stan zapalny żołądzi i napletka wew. (balanoposthitis). Jeśli to od pimafucort to napisz ile go zużyłeś? Bo ja osobiście po obrzezaniu stosowałem tą maść na miejsce szycia ale chyba tylko z tydzień i w zasadzie "małe ziarnko grochu" 1x dziennie. Ale też póżniej kiedy okazało się, że jest ciasno to przez dłuższy okres laticort (też tam jest hydrokortyzon jak w pimafucort, tylko bez antybiotyku i w mniejszym stężeniu) oraz beloderm (mocniejszy steryd) (oczywiście ostrożnie i z głową) i nie wystąpiły podobne objawy. Nie jestem lekarzem, więc to tylko rada - ale jeszcze raz napiszę żebyś starał się dać temu oddychać i trzymać w suchości - trzymać napletek ściągnięty z żołądzi przez pare dni (na pewno na noc tak zostawiać). I jak napisał trolo - nie bierz w ciemno takiej lewofloksacyny - poczytaj zanim coś będziesz brał. pzdr
 

Russel

Member
Lekarz rodzinny mi to przepisał stosowałem 2 razy dziennie przez 4 dni i wystąpiły zaczerwienie obrzek i wydzielina ropna urolog powiedział że to przez ten steryd pimafucort wywołał u mnie owrzodzenie stan zapalny i przepisał antybiotyki które brałem przez tydzień moczyłem w rumianku i myłem szarym mydłem nic nie dało byłem u niego znowu to powiedział że jak jest ropa to wdala się infekcja przepisał mi emolinenty żeby myć rivanol do odkażania rany i teraz detreomycyna na rany ropne żebym smarował mało ilość raz dziennie i jeszcze ten zel iladiamed i żeby się umówił jeszcze do dermatolog nie mam tam krwi ale podczas kontaktu z wodą albo czym kolwiek boli i piecze nie mogę tego niczym dotykać wgl mam zniszczona florę bakteryjna nie mogę zostawiać tego na noc odlosnietego nie da się bo jest bol przy kontakcie jakimkolwiek napletek normalnie się z suwa tam jest cały czas mokro przez to wydzieline właśnie teraz umyłem i odkazilem to i czekam aż może troszkę wyschnie
 

morgan66

Active member
4 dni 2x dziennie..hmm to o ile nie waliłeś po 1/10 tubki na raz albo nie jesteś mocno podatny to raczej kurcze takich szkód nie powinno być. A co do warunków ściągniętego napletka - to tylko moja rada - zrób co uważasz, ale da się - możesz plastrem przytrzymać żeby się nie zsuwał a i jak boli przy dotyku to spać bez gaci na wznak:) Jedno powiem na pewno, lepiej Ci się będzie goic cokolwiek to jest jak dasz powietrze. pozdrawiam i trzymam kciuki
 

toastt

Well-known member
@Russel chłopie leć jutro do laboratorium, niech pobiorą tę ropną wydzielinę na posiew, bo to jest leczenie o kant dupy rozbić. Masz poważny stan zapalny żołędzi i dalej na Tobie testują maści zamiast zrobić posiew. Przecież maści sobie do cewki moczowej nie zaaplikujesz, a tam chyba twój problem siedzi. Wydzieliny ropne to charakterystyczny objaw kiły, rzęsistka pochwowego i innych chorób przenoszonych drogą płciową. Tylko niech to będzie laboratorium przyszpitalne, a nie jakaś śmieszna diagnostyka. Opisz pracownikom laboratorium wszystko ze szczegółami, co stosowałeś, jak to się zaczęło itp. Zrób to, bo to nie wygląda dobrze. Wołam @pelesos.
 

Russel

Member
Nie wydzielina ropna jest na zoledzi nie na cewce moczowej zoledz jest cała mokra i czerwona bo smarowałem tam pimafucort i teraz to się goić niechce
 

Russel

Member
@Matador bo odrazu sobie skojarzyłem ze jak chodzi o te sprawy tam na dole to urolog ale nie widać narazie efektów żadnych już mija ponad tydzień myje tylko to i odkazam i nic to nie daje jak by cały czas jest stan zapalny
 

Russel

Member
Kurde spróbuję iść do dermatolog bo sobie już nie radzę ciągle wstaje rano i myślę czy będzie poprawa a tam jest mokro cały czas i czerwono
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J Guz na prąciu i stulejka zdjecia Inne 12
K Rana na prąciu Stulejka 0
G Sina skóra na prąciu oraz jądrach po obrzezaniu Obrzezanie 2
P Siniak na prąciu Inne 1
J Ból w jądrze i prąciu Inne 2

Podobne tematy

Do góry