• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Otworzona rana , ropieje . Co robić ?

MarcinBbb

Member
 

MarcinBbb

Member
Witam. Wracam po kilku miesiącach pokazać jak to wyglada .
Bardzo dużo skóry było ucięte , widać na zdjęciu przy zwodzie ze jest przeciągnięta z moszny . Martwię się ze po kolejnym zabiegu skóra będzie przeciągnięta jeszcze bardziej i będą mi włoski rosnąć do połowy penisa .
W jednym miejscu tak jak już pisałem wcześniej jest skora zrośnięta z ciałem podskórnym , boli to jak cholera przy zwodach , lekarz który robił mi obrzezanie skaleczył mnie i tak się to już zrosło .
I ogólnie jest nie ładna blizna po całości, za
dużo skory było wycięte co spowodowało przy zwodach rozerwanie szwów i otwarcie rany.
 

Anonim31

Member
No jeżeli chodzi o kwestie blizny to imo bardzo dobrze wygląda, nie wiem na co narzekasz.
Nie martwiłbym się o włosy, zawsze można zgolić. Byleby cię to nie bolało bo to najważniejsze.
 

Amek

Active member
Byłeś w jakiejś klinice medycyny estetycznej? Może to idzie jakoś bez ponownego obrzezania ogarnąć (ten zrost)?
 

caesar_pl

Member
Witam. Wracam po kilku miesiącach pokazać jak to wyglada .
Bardzo dużo skóry było ucięte , widać na zdjęciu przy zwodzie ze jest przeciągnięta z moszny . Martwię się ze po kolejnym zabiegu skóra będzie przeciągnięta jeszcze bardziej i będą mi włoski rosnąć do połowy penisa .
W jednym miejscu tak jak już pisałem wcześniej jest skora zrośnięta z ciałem podskórnym , boli to jak cholera przy zwodach , lekarz który robił mi obrzezanie skaleczył mnie i tak się to już zrosło .
I ogólnie jest nie ładna blizna po całości, za
dużo skory było wycięte co spowodowało przy zwodach rozerwanie szwów i otwarcie rany.
Jesteś świetnie obrzezany, włosy na małym usuwaj pasta cukrowa, potem kremem do usuwania włosów i będziesz miał gładkiego małego.
 

toastt

Well-known member
@caesar_pl jak to świetnie, skoro gość pisze, że w miejscu blizny boli go we wzwodzie? W takim razie coś poszło nie tak. Wizualnie może i wygląda dobrze, ale skoro boli to o kant d. rozbić takie obrzezanie. Ten lekarz powinien poćwiczyć szycie, bo coś spartolił i to ostro.
 

caesar_pl

Member
@caesar_pl jak to świetnie, skoro gość pisze, że w miejscu blizny boli go we wzwodzie? W takim razie coś poszło nie tak. Wizualnie może i wygląda dobrze, ale skoro boli to o kant d. rozbić takie obrzezanie. Ten lekarz powinien poćwiczyć szycie, bo coś spartolił i to ostro.
Trzeba wziąć olejek do ręki i masować. Jestem podobnie obrzezany i nigdy mnie blizny nie bolały. Na początku po obrzezaniu skora jest nieelastyczna, ale z czasem się naciągnie. Właściwie pierwsze miesiące po obrzezaniu, gdy blizna się zagoi, są najfajniejsze.
Tak wygląda mój nieogolony.

 

nope

Well-known member
@caesar_pl przeczytaj najpierw caly wątek autora dokładnie to będziesz wiedział dlaczego chce robic poprawke plus wez pod uwage ze mial zakladane szwy ponownie na jedno miejsce a sie tak nie robi i prawdopodobnie przez to jest problem z tą blizną. @MarcinBbb skóry ci powinno starczyc bo jeszcze sie mocno nie naciąga z łona ale po zabiegu już bedzie dosc mocno pewnie napięta ale nie przejmuj sie. Lepsze to niz zeby tak sie meczyc + skóra sie robi elastyczna bardziej po czasie i sie powinno polepszyc.
 

caesar_pl

Member
@caesar_pl przeczytaj najpierw caly wątek autora dokładnie to będziesz wiedział dlaczego chce robic poprawke plus wez pod uwage ze mial zakladane szwy ponownie na jedno miejsce a sie tak nie robi i prawdopodobnie przez to jest problem z tą blizną. @MarcinBbb skóry ci powinno starczyc bo jeszcze sie mocno nie naciąga z łona ale po zabiegu już bedzie dosc mocno pewnie napięta ale nie przejmuj sie. Lepsze to niz zeby tak sie meczyc + skóra sie robi elastyczna bardziej po czasie i sie powinno polepszyc.
A co byś powiedział na to?
Nikt nie zakładał żadnych szwów.
 

3xcięty

Active member
Piszesz, że ciągnie skóra od moszny. Mógłbyś dodać zdjęcie jak to wyglada w zwodzie? Sama blizna wyglada ładnie, ale jeśli sprawia ból No to nie dziwie się, że chcesz coś zmieniać. Musisz się liczyć z tym, że trzeba wyciąć z 1 cm skory (całą bliznę). Wystarczy Ci skóry?
 

MarcinBbb

Member
Piszesz, że ciągnie skóra od moszny. Mógłbyś dodać zdjęcie jak to wyglada w zwodzie? Sama blizna wyglada ładnie, ale jeśli sprawia ból No to nie dziwie się, że chcesz coś zmieniać. Musisz się liczyć z tym, że trzeba wyciąć z 1 cm skory (całą bliznę). Wystarczy Ci skóry?
Trochę się obawiam kolejnego cięcia , teraz skóra przy zwodach jest napięta ale ma trochę luzu . Lekarz który mnie obrzezał powiedział ze nie ma problemu i można to wyciąć skóra się rozciągnie, tylko mu nie ufam . Na poprawkę tylko do dr Tondel pójdę. .
 

nope

Well-known member
@caesar_pl no u autora to gorzej wygladalo + mial zakladane ponowne szwy co moim zdaniem to one sa winowającem tej bolącej blizny zrośniętej z tkanką.
@MarcinBbb jest na to prosty sposób. Spróbuj zlapać skore nizej lub za linie ciecia i podniesc do góry podczas wzwodu. Wtedy zobaczysz ile mniej więcej będziesz mniej skóry po kolejnym zabiegu.
 

3xcięty

Active member
No dokładnie rozrysuj sobie dwie linie czarnym flamastrem, na gore od blizny i na dół. Naciągnij do siebie i zobacz ile jest luzu. Jak byłem u Tondla to właśnie na pierwszej wizycie mi to rozrysował, żebym zobaczył jak to będzie dokładnie wyglądało. Swoją drogą niedługo zaktualizuje mój temat, ale jak nie byłem do końca zadowolony to się trochę poprawiło i blizna się trochę rozciągnęła..
 

MarcinBbb

Member
Witam
Jestem po poprawce u Dr Tondel
Zabieg miałem 29.09 czyli minęły niecale 4 tygodnie.
Dr Tondel świetny chirurg zapewnił ze wszystko będzie dobrze i prawidłowo zrobione i tak tez było .
Pierwsza zmiana opatrunku po 48h poleciało kilka kropel krwi, ale nie dużo. Później zmian co 24h i oktanisept.
Ogólnie zero bólu .
Do pracy wróciłem w poniedziałek po 4 dniach od zabiegu, jestem stolarzem wiec nie jest to praca w biurze, ale uważałem na siebie pierwsze tygodnie
4 dni od zabiegu rana praktycznie była już zrośnięta.
12 dnia usunąłem wszystkie szwy były już nie potrzebne a tylko się wżynały w skore przy zwodach.
Opuchlizna tez była minimalna i znikła po kilku dniach .
Od kilku dni smaruje maścią silikonowa i z każdym dniem jest lepiej.
Nawet nie można tego porównywać z moim poprzednim zabiegiem, a najgorsze jest to ze był wykonany w tym samym miejscu na Gajowa 3 w Poznaniu tylko przez innego lekarza.
 

Podobne tematy

Do góry