• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Otworzona rana , ropieje . Co robić ?

MarcinBbb

Member
Witam jestem 8 dni po zabiegu obrzezania.
Puściły mi 2 szwy i otworzyła się rana zaczęło to ropieć. Dzwoniłem do lekarza prowadzącego powiedział ze to się samo zasklepi .
Co mam z tym robić ?
 

latek777

Active member
Marcin u mnie ropy nie było, zwyczajnie przejdź się do lekarza niech obejrzy dla spokoju, blizne mam ale źle nie wygląda
u mnie goiło się krócej niż miesiąc
 

nope

Well-known member
Jak ma zapach tak jak mowisz to moze być ropa i jakaś infekcja rany. Dobrze by bylo jakbys sie dobił do lekarza jednak
 

latek777

Active member
Marcin wstaw tutaj fotkę chłopaki doradzą są tutaj ogarnieci w temacie ludzie, u mnie zagoiło się bez problemów, choć był ból w miejscu gdzie szew mi puścił, może spróbuj na sor z tym podejśc?
 

MarcinBbb

Member
To jest zdjęcie jeśli możesz wejść w ten link
 

nope

Well-known member
A konsultowles to z lekarzem? Od ostatnich zdjec szycie sie jeszcze bardziej rozeszlo i widze ze juz po calej szerokosci z przodu szwy popuszczaly. Straszyc nie bede ale blizna moze byc brzydka ale nie ma reguły. Albo lekarz spartolil sprawe, albo jakas infekcja rany była lub jest albo coś z organizmem nie tak twoim w co wątpie.
 

Podobne tematy

Do góry