• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Oponka i wedzidelko

Amek

Active member
Teraz to musisz czekać aż to się wszystko zagoi i blizna zrobi.

To wedzelko to dziwnie trochę wygląda.

Tam były szwy?
 

nope

Well-known member
Zostawe je bo ono się goi i nie naciągaj jeszcze nic ! Jakbyś nie przemywał tego od początku i nie zmywał tej wydzieliny prawdopodobnie by się szybciej zagoiło.
 

Amek

Active member
Tak. Teraz musisz czekać, aż się blizna rozluźni.

Chociaż na zdjęciach to ja nie widzę za bardzo opuchlizny.

Jak to teraz wygląda?
 

vortax

Member
Najbardziej zależy mi na informacji czy ta oponka będzie się jakoś dłużej trzymać że względu na jej rozmiar i jakby to ująć kiedy będzie "sprawny" bo jednak każdy chciałby to wiedzieć będąc w takiej sytuacji
 

nope

Well-known member
Ogólnie to dobrze wyglada. Ja tu oponki nie widze jedynie gnieniegdzie opuchnięte. Wędzidelko tez widze ze ci sie zaczelo goic okej. Wszystko git. Nie wiem kiedy bedziesz sprawny. Ale rzekomo się mówi, że po miesiącu do dwóch do pozabiegu. Musisz jeszcze poczekać aż się wędzidełko w pełni zagoi
 

vortax

Member
Ogólnie to dobrze wyglada. Ja tu oponki nie widze jedynie gnieniegdzie opuchnięte. Wędzidelko tez widze ze ci sie zaczelo goic okej. Wszystko git. Nie wiem kiedy bedziesz sprawny. Ale rzekomo się mówi, że po miesiącu do dwóch do pozabiegu. Musisz jeszcze poczekać aż się wędzidełko w pełni zagoi
wrocilem do prysznicy jednak i juz widze roznice a co do tej "opuchlizny" jest czulym miejscem calkiem i nieraz samo wyskakuje z napletka przy wzwodzie wydaje mi sie ze wszystko zejdzie po zagojeniu wedzidelka
 

vortax

Member
Witam to ja, jestem miesiąc już po zabiegu i tak sobie patrzyłem na to wszystko no i blizna się fajnie robi ale nadal jest oponka czy ta opuchlizna nie wiem czy to po takim czasie ma być. Dodam zdjęcia i na jednym zaznaczyłem Blizne która dla mnie trochę niepokoi może niepotrzebnie ale wygląda jakby ograniczała odciąganie napletka

 

nope

Well-known member
Ogólnie ok wyglada. Stosuj cos na blizny, jakies żele lub plastry. Blizna sie musi porozciągać i powinno być lepiej.
 

vortax

Member
Myślcie że to zejdzie czy trzeba iść do lekarza z tym? Albo czy będzie w przyszłości przeszkadzać bo zmiany za dużej nie widzę
 

nope

Well-known member
Nie ma lekow ktore ci na to pomogą. Daj se siana. Poczekaj cierpliwie z miesiąc dwa smaruj czyms na blizny lub klej plastry na miejsce szycia albo idz na poprawkę jak już teraz chcesz miec inaczej.
 

Podobne tematy

Do góry