• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Opadajacy penis.

sith

New member
Witajcie,

Pojawił się u mnie problem opadania penisa przy kontakcie z dziewczyna. Staje po jakimś czasie opada. Nawet przy penetracji mimo ze odczuwam rozkosz ostatnio mi opadl i juz nie mogłem go przywróci do porzadku. Mialem ponad rok przerwy w stosunkach dodatkowo przytylem i jakis czas temu miałem stresujacy okres w życiu. Z innych przyczyn niewyspanie zmeczenie bylem po długiej podrozy. Od czego zaczac chcialbym przywrócić wszystko do porządku. Planuje zabrac się za dodatkowe kg. Ale czy polecacie cos na te pare razy zeby przywrocic pewność siebie. Obawiam się blokady psychicznej.
 

molekin76

New member
Podejrzewam, że Twój problem związany jest z emocjami. Staraj się o tym nie myśleć zbyt intensywnie - tak szczerze, to jestem przekonany, że KAŻDY mężczyzna miał chociażby raz w życiu taki "incydent". Jeśli masz nadprogramowe kilogramy, to faktycznie może poczujesz się lepiej jak trochę zrzucisz. Ale pamiętaj, żeby nie zrobić tego zbyt drastycznie, bo pozbawisz się ważnych składników, które też są odpowiedzialne za męskie zdrowie i naszą aktywność na dole. Polecam Ci zmianę trybu życia, sport Cię wyluzuje i dodatkowo schudniesz. Jedz raz wtygodniu steka, wyrzuć śmieciowe jedzenie. Jestem sceptyczny odnośnie środków działających na chwilę, zawsze jest ryzyko, że coś się stanie z sercem. Wiem jak działają takie środki, nie jestem lekarzem, ale jestem weterynarzem, więc fizjologia, farmakologia - to moje tematy ;) Polecałbym Ci coś bezpiecznego, co ogólnie Ci doda energii - sprawdź preparat Ereko, mają na stronie wszystkie informacje o składzie. Żeń szeń, maca... 10 samych ważnych i działających składników. A jeśli nie chce Ci się nic zażywać, to wyeliminuj najpierw ten problem nadwagi i stresu, bo to poważnie może wpływać na nasze zdrowie seksualne.
 

krystekwolf

New member
Czasem stres i nowa sytuacja mogą doprowadzić do takich rzeczy. Spróbuj się zrelaksować, a w razie gdyby nie pomogło to weź sobie np. maxon active i penis powinien ruszyć z miejsca ;) Tam jest sildenafil, a seksuolodzy przepisują go na cięższe dolegliwości.
 

kontak

Member
Nie zaczynałbym od razu od sildenafilu. Odradza sie na początku faszerować się takimi lekami. Szczególnie,że coś takiego może uzależnić. Polecam bardziej łagodne środki takie jak:
man tabs - coś na wzór viagry
cum on
potency therapy
Te dwa bierze się regularnie ( cżesto bierze się potency therapy plus mozna wspomagać się man tabs, przynajmiej na początku)
Wszystkie zawierają L argininę, która ma dobre działąnie przy problemach ze wzwodem
 

rumoren

New member
Zgadzam się, Szczególnie,że z tego co wiem to środków z sildenafilem nie można kupić w pierwszym lepszym sklepie ale trzeba wybrać się do lekarza po receptę. A trochę obawiałbym się zamawiać jakieś podróbki viagry w sieci.
 

kontak

Member
Zgadzam się, Szczególnie,że z tego co wiem to środków z sildenafilem nie można kupić w pierwszym lepszym sklepie ale trzeba wybrać się do lekarza po receptę. A trochę obawiałbym się zamawiać jakieś podróbki viagry w sieci.

Dokładnie! Szczególnie,że nie wiadomo tak naprawdę co zawierają takie tabletki. Jeśli są to tabletki powodujące jedynie placebo to mniejszy problem. Gorszy jeśli nafaszerujemy się czymś nieodpowiednim. L arginina nie uzależnia oraz nie powoduje efektów ubocznych. I z tego co wiem to w większości przypadków wystarczy właśnie ona. Viagre i jej pochodne wprowadza się już naprawdę w ostateczności. Kiedy nic innego już nie działa.
 

Wojt77

Member
Jak L arginina nie pomoże u mężczyzn poniżej 45 roku życia to polecam coś na rozluźnienie mięśni dna miednicy. Zioła uspokajające w celu rozluźnienia tych mięśni. L arginina i sildenafil powinno się stosować dla mężczyzn którzy mają problem z tętnicami z krążeniem.
 

stonak

Member
Jak L arginina nie pomoże u mężczyzn poniżej 45 roku życia to polecam coś na rozluźnienie mięśni dna miednicy. Zioła uspokajające w celu rozluźnienia tych mięśni. L arginina i sildenafil powinno się stosować dla mężczyzn którzy mają problem z tętnicami z krążeniem.

A własnie,że nie. Na początek właśnie bardziej polecane są ziołowe środki.Potem dopiero jeśli takie środki nie pomagają to wprowadza się coś takiego jak sildenafil. Chociaż z doświadczenia wiem i z wpisów na tym forum,ze tabletki ziołowe w większości przypadków wystarczaja. I poprawiają sytuację na tyle,że nie trzeba się truć środkami przypisanymi przez lekarza.
Polecam:
man tabs
cum on
oraz penis complete
 

stonak

Member
Powinno działać to i na powiększenie penisa i na erekcję. Wprawdzie jest to trochę droższy środek od tych które wcześniejszych, ale kompleksowy w działaniu. Tak więc i powiększa i stawia do pionu. Zawiera w sobie o wiele większe dawki L argininy i środków działających na erekcję i na powiekszenie niz cokolwiek innego co jest dostępne
 

stonak

Member
Każdy powinien wystawić swoją opinię.Sam jednak brałem i jak dla mnie tabletki mają bardzo dobre działanie. Mam porównanie z innymi i żadne inne tabletki jakie brałem wcześniej nie miały takiej mocy jak właśnie penis complete. Poczytaj sobie zresztą opinie innych.
 

stkps

SPAMER
A nie jest tak, że jak coś jest od wszystkiego to jest do niczego?

Wiesz co w sumie sam byłem tego samego zdania dopóki nie spróbowałem penis complete. Kupiłam pod wpływem pozytywnyc opinii ale nie nastawiałem się na niewiadomo co. Chociaż teraz jestem pozytywnie zaskoczony. Chyba najlepszy środek na erekcję jaki jest obecnie dostepny w sklepach. Na powiekszenie również działa. W skłądzie ma generalnie potężną dawkę L argininy i innych substancji.
 

krystekwolf

New member
Ja jestem jednak fanem maxon active. Nie wiem, może ktoś woli inne, ale ja te odkąd polecał je Lew-Starowicz. Cenię go na tyle, że ufam w takich kwestiach. No i rzeczywiście, poczytałem jaki tabletki mają skład i oakazało się, że badania potwierdziają skuteczność sildenafilu na zaburzenia erekcji.
 

enzor

Member
Lew starowicz na pewno nie polecał maxona Po pierwsze doktor nie polecał żadnych tabletek ale pisał ogólnie o L argininie. Po drugie są tabletki o wiele lepszym składzie od tych o których tutaj piszesz. Jak:
man tabs
cum on
ewentualnie penis complete
 

Julika

New member
No to sam sobie odpowiedziałeś. Spróbuj ustabilizować sobie życie, zmniejszyć stres, lepiej jeść, zacząć uprawiać sport, zrzucić kilka kg i wszystko wróci do normy :)
 

krystekwolf

New member
ustabilizowanie życia, dobra dieta, sport to wszystko ważne, ale nie zawsze się da nie stresować lub nie przepracowywać, więc wtedy u mnie wjeżdża maxon active i seks jest bajeczny.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
R Czy mój penis jest normalny Obrzezanie 5
K Kurczacy sie penis i moszna Obrzezanie 16
S Penis Inne 2
G Penis - Blizna Po zabiegu obrzezania 5
K Suchy penis i czewrona bolaca plama po masturbacju Inne 1

Podobne tematy

Do góry