• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ogólnie o poznawaniu kobiet

Antonio

Member
Hej. Chciałbym poruszyć temat randek, ogólnie poznawania kobiet/mężczyzn. Gdzie to robić. Zarówno w realu jak i w sieci. Jakie miejsca są odpowiednie, czy też jakie portale.

Zakładam ten temat, więc zacznę od siebie. Chętnie przyjmę porady i liczę na fajną dyskusję.

Od kilku lat mam trójkę z przodu jeśli chodzi o wiek. Przez całe swoje życie nie miałem dziewczyny, do niedawna byłem prawiczkiem. Pierwszy seks, oraz kolejne kilka miałem za pieniądze z kobietą z pewnego portalu na r.

Zastanawiam się nad poszukaniem sobie kogoś, bo sama się przez tyle lat nie znalazła i nie znajdzie. Znam kilka portali ze słyszenia, tj. Tinder, Badoo, sympatia, erodate. Może ktoś na forum korzystał z takich. Mi chyba łatwiej będzie zacząć w sieci. Jestem nieśmiały i trochę zakompleksiony. Trudno mi się zapoznawać tak ogólnie, nie tylko z kobietami. Z drugiej strony to na tych portalach bez zdjęcia chyba nic z tego. Chcę być anonimowy, i nie mieć zdjęcia widocznego dla wszystkich.

Macie może doświadczenia? Może sami szukacie kogoś w ten lub inny sposób?
 

NFU-77

New member
Jeżeli chodzi o moje doświadczenia, to mogę napisać że według mnie poznawanie ludzi w realu należy do reliktów przeszłości, próba zagadania do kogoś w realu u mnie przeważnie kończyła się dziwnym spojrzeniem, jedyne środowisko którego to nie dotyczyło to praca. Za to bardzo polecam Internet, tylko nie portale typu Tinder itp. bo tam rzadko znajdują się osoby wartościowe, a większość kont (pluci pięknej) zostało stworzone z nudów lub ciekawości, a nie z potrzeby znalezienia swojej drugiej połówki. Polecam strony (fora) zrzeszające ludzi o tej samej pasji, ja tak znalazłem swoją dziewczynę.
 
Cześć i czołem, tak jak kolega pisze wyżej.. zagadywanie w realu, to chyba już przeszłość.. bo szybciej zostaniesz odebrany za zboczeńca, niż za chłopaka, który chce poznać dziewczynę 🙂

Ja próbowałem swoich sił na Badoo, było dużo wtop (jestem zdania że większość dziewczyn na tym portalu, to samotne mamy, albo po prostu..nie są to materiały na żonę).

Swoją obecną dziewczynę poznałem na Facebooku, gdy ten wystartował z funkcją "Facebook Randki". Miałem taką nadzieję, że na początku będą tam "normalne" dziewczyny, bo na Badoo jak się trafiała normalna, to zaraz uciekała, jak codziennie miała 50 wiadomości pokroju.. jaką ma bieliznę na sobie, oraz czy się spotyka za pieniądze 😅

Obecna dziewczyna opowiadała, że próbowała swoich sił na Tinderze..po tym jak rozstała się z poprzednim chłopakiem, ale..efekt był podobny jakby mnie z Badoo..czyli.. głównie to chodziło o sex 😉
 

80051

Active member
Panowie, jak się jest wysokim przystojniakiem z idealną mordą to myśle że śmiało można zagadywać na żywo ;) wtedy sie wychodzi na odważnych i pewnych siebie. No chyba ze jestes brzydki to w tej samej sytuacji wyjdziesz na creepa i dziwaka xd
 

Nattie

New member
Mnie kompletnie nie interesuje zawieranie znajomości przez internet. Zdecydowanie wolę tradycyjną formę:) Nigdy się nie narzucam ale jak mam chęć zarozmawiać, to zarozmawiam, lecz początkowo oczywiście bez podtekstów. Chcę jednocześnie przekonać się czy kobieta, która mi się podoba jest też inteligentna.
 

obrzezanomnie

New member
Wlasnie, nie rob tego przez internet, duzo bezsensownego stresu, czasu, ryzyko. Wiadomo, ze duze znaczenie bedzie mialo to jak wygladasz, bo najpierw kobieta musi sie ciebie nie przydzic, nie trzeba wygladac jak model, wystarczy ze bedziesz na tyle zadbany, meski ze chetnie bedzie sie z toba calowac, spac. Dokladnie tak jak widza to faceci, no i oczywiscie zeby nie musiala sie ciebie wstydzic. xd Dziwne pytanie, ze pytasz o miejsce, u mnie standardem w poznawaniu dziewczyn dawniej byla szkola, potem mialem przerwe, zaczalem duzo pracowac, potem zaczalem sie spotykac z kolezankami kolezanek. Jestem jednak troche mlodszy od ciebie. Na tinderze i badoo mi sie udalo znalezc rowne osoby, zarowno nacigaczki, kobiety do seksu i kobiety szukajace zwiazku, wiec prawdopodobnie znalezc mozna je wszedzie. xd Jak chcesz znalezc zwiazek bedac anonimowym, to nie ma zadnego sensu, nie mam zamiaru szukac alternatywnych rozwiazan zeby wpasowac sie w ten pomysl, uwazam ze jest glupi i nie ma prawa sie udac. Dbaj o siebie, reprezentuj cos soba, nie badz cichym cieniasem i reaguj na sygnaly kobiet. Po prostu, bo jesli takich nie widzisz to najpewniej nie jestes interesujacy i wtedy zostaje ci uganianie sie za jedna albo nic, czyli wersja przegrywa. Nie napisales nic o sobie jak zyjesz co robisz, nie ma sensu udawac ze to jak wygladasz i kim jestes nie ma znaczenia bo to zwyczajne klamstwo.
 

Wojnar

New member
Spotted/Badoo/praca/kursy i kółka zainteresowań - jeśli dobrze wyglądasz i umiesz zagadać to z pewnością umówisz się na randkę. Ale co dalej to wiesz, trudniejsza sprawa i pole minowe:)
 

Podobne tematy

Do góry