Ogólnie o poznawaniu kobiet

Antonio

Member
Hej. Chciałbym poruszyć temat randek, ogólnie poznawania kobiet/mężczyzn. Gdzie to robić. Zarówno w realu jak i w sieci. Jakie miejsca są odpowiednie, czy też jakie portale.

Zakładam ten temat, więc zacznę od siebie. Chętnie przyjmę porady i liczę na fajną dyskusję.

Od kilku lat mam trójkę z przodu jeśli chodzi o wiek. Przez całe swoje życie nie miałem dziewczyny, do niedawna byłem prawiczkiem. Pierwszy seks, oraz kolejne kilka miałem za pieniądze z kobietą z pewnego portalu na r.

Zastanawiam się nad poszukaniem sobie kogoś, bo sama się przez tyle lat nie znalazła i nie znajdzie. Znam kilka portali ze słyszenia, tj. Tinder, Badoo, sympatia, erodate. Może ktoś na forum korzystał z takich. Mi chyba łatwiej będzie zacząć w sieci. Jestem nieśmiały i trochę zakompleksiony. Trudno mi się zapoznawać tak ogólnie, nie tylko z kobietami. Z drugiej strony to na tych portalach bez zdjęcia chyba nic z tego. Chcę być anonimowy, i nie mieć zdjęcia widocznego dla wszystkich.

Macie może doświadczenia? Może sami szukacie kogoś w ten lub inny sposób?

NFU-77

New member
Jeżeli chodzi o moje doświadczenia, to mogę napisać że według mnie poznawanie ludzi w realu należy do reliktów przeszłości, próba zagadania do kogoś w realu u mnie przeważnie kończyła się dziwnym spojrzeniem, jedyne środowisko którego to nie dotyczyło to praca. Za to bardzo polecam Internet, tylko nie portale typu Tinder itp. bo tam rzadko znajdują się osoby wartościowe, a większość kont (pluci pięknej) zostało stworzone z nudów lub ciekawości, a nie z potrzeby znalezienia swojej drugiej połówki. Polecam strony (fora) zrzeszające ludzi o tej samej pasji, ja tak znalazłem swoją dziewczynę.

Cześć i czołem, tak jak kolega pisze wyżej.. zagadywanie w realu, to chyba już przeszłość.. bo szybciej zostaniesz odebrany za zboczeńca, niż za chłopaka, który chce poznać dziewczynę 🙂

Ja próbowałem swoich sił na Badoo, było dużo wtop (jestem zdania że większość dziewczyn na tym portalu, to samotne mamy, albo po prostu..nie są to materiały na żonę).

Swoją obecną dziewczynę poznałem na Facebooku, gdy ten wystartował z funkcją "Facebook Randki". Miałem taką nadzieję, że na początku będą tam "normalne" dziewczyny, bo na Badoo jak się trafiała normalna, to zaraz uciekała, jak codziennie miała 50 wiadomości pokroju.. jaką ma bieliznę na sobie, oraz czy się spotyka za pieniądze 😅

Obecna dziewczyna opowiadała, że próbowała swoich sił na Tinderze..po tym jak rozstała się z poprzednim chłopakiem, ale..efekt był podobny jakby mnie z Badoo..czyli.. głównie to chodziło o sex 😉