Obrzezany na basenie

banan

New member
No to tak. Mam pytanie: jak na przykład chodzicie na basen, i się myjecie pod przysznicem to jak ludzie reagują na widok obrzezanego? Przypatrują się, a może wyzywają od 'żydów'?
 

promatyk

New member
Z góry przepraszam za odświeżenie tematu, niemniej jednak...

Na basen staram sie chodzic 1-2 w tygodniu. Chodze na codzień z odsłonietą żołędzią. Za każdym razem na basenie kąpie sie nago przed i po plywaniu no i w szatni tez przebieram sie na golasa. Nie zauważyłem, żeby ktokolwiek zwracał uwagę na to, że mam gołego grzybka :D Przynajmniej tak mi się wydaje, chociaż czasem czuć jakiś wzrok. Nie spotkałem się z negatywną reakcją i nie ma się co spodziewać takiej.
 

promatyk

New member
prawda jest taka, ze wiekszosc 'odważniaków' krytykujących obrzezanie to jest odwazna tylko w piśmie na necie; jak jest sytuacja gdzie jest sie samemu to zaden nie mialby odwagi cos powiedziec na temat obrzezanego czlonka.
 

mlody93

New member
A mam pytanie.

Czy jeżeli już po obrzezaniu (obojętnie, czy całkowitym, czy częściowym) rana już się zagoi, np. takie 3 miesiące po zabiegu, to czy istnieje ryzyko infekcji, jeśli pójdziemy się kąpać np. do rzeki z odsłoniętą żołędzią? :D
 

mlody93

New member
Mam pytanie :?:

Dnia 21 czerwca miałem zabieg obrzezania częściowego, połowa szwów już wypadła.
Jaki czas muszę odczekać +/-, żebym mógł wskoczyć do wody w rzece?

Da radę we wakacje?

A jeśli nie do rzeki, to mogę w basenie?
Kurde, popływałbym :(.
 

Agrafix

New member
Zapytaj lekarza, ja sie moglem myc na drugi dzien po zabiegu pod prysznicem, w rzece to zapewne wszystko sie musi zrosnac, jak moczysz wacka zeby szwy szybciej wychodzily to obstawiam ze trzy tygodnie po juz wszystko jest jak nalezy i mozna robic wszystko.
 

Rogers

New member
Hohohoho chwila. Co do tej całej tolerancyjności to tak nie jest z tego co wiem. Np. w jakimś akademiku czy tam internacie gdzie mają jedną łaźnię dla wszystkich to tak jak słyszałem, że jeśli zobaczą obrzezanego to od razu słychać głupie teksty typu ,,żyd'' , ,,fuj ten jest obrzezany'' czy ,, haha nie mógł ściągnąć skórki''. Wiem bo sam słyszałem
 
Do góry