• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Czlonek krzywo obrzezany?

Hejo

New member
Dzisiaj jest drugi dzien po zabiegu, wedlug was moj czlonek jest krzywo obrzezany, czy na razie tak sie wydaje przez opuchlizne? 20 minut temu wlasnie zdjalem opatrunek aby wymienic i tak to wyglada i nie wiem czy mam sie martwic lub nie. Z gory DZIEKUJE za kazda odpowiedz !!!!!!!

Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
Imgur: The most awesome images on the Internet
 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Po pierwsze zrobiles pelno zdjec i każde z nich jest do bani. Daj zdjecia aby bylo widać cięcie, z boku ale od frontu ( czyli aparat trzymasz przed soba a nie od gory lub po bokach. Poza tym zdjecia od spodu tez sa ważne by cokolwiek ocenic. Druga sprawa TO NIE TEN DZIAL. Tu sa sprawy forum.
Ps. Watpie by bylo tak krzywo uciete, chyba ze lekarz po omacku cial albo byl nawalony. Stawiam na opuchlizne.
 

Hejo

New member
Juz napisalem we wlasciwym watku, ogolnie to inne zdjecia moge dodac wieczore lub jutro rano. Co do zdjecia gdzie widac ciecie to narazie slabo bo boli jak schodze na dol, gdyby nie to to wiadomo zebym postawil. Pamietaj ze dzisiaj jest dopiero 2 dzien po zabiegu. Dziekuje za odpowiedz.
 

moraj

Member
czesc moim zdaniem jest w porządku a pisze tak poniewaz doświadczyłem na sobie na początku myslałem że lekarz chciał uratować jak największą część skóry i zrobił krzywe cięcie ale na szczęscie efekt finalny jest bardzo dobry
 

Hejo

New member
( Moraj ) Kamien z serca mi spadl hehe to dobrze. Dzisiaj jest 4 dzien po zabiegu i tak popatrzylem lepiej to opuchlizna juz troche schodzi i faktycznie po lewej stronie skora jest opuchnienta ze nawet jeszcze szwow nie widac a po prawej stronie widac i jest o wiele, wiele mniej opucnienta wiec to by wszystko tlumaczylo. Dzieki !! a tobie mniej wiecej po jakim czasie zeszla ta opuchlizna ze juz widziales ze jest wszystko ok?
 

Podobne tematy

Do góry