• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezany

Marcin1999

New member
Witam, ja z takim nieco nietypowym pytaniem.
Czy zdarzyło się wam (Obrzezanym) usłyszeć jakiś komentarz pod prysznicem w męskiej szatni (siłownia, basen, praca)? Wiadomo, że raczej na małego u innych się nie patrzy ale obrzezany pewnie się rzuca w oczy. Logiczne, że osoba która widujecie sporadycznie gdzieś na basenie nic się was nie zapyta, ale kolega z pracy?
 

emjot

Active member
Ja raz w saunie miałem sytuację, kiedy obcy facet zapytał czy jestem Żydem. Byłem zniesmaczony poziomem kolesia.
 

Wah

Member
Nie przejmuj się tym, to Tobie ma być dobrze - nie ludziom. Miałbyś stulejkę to wyzywaliby Cię od stulejarzy, nie masz napletka to porównują do Żyda. Olej te wszystkie uwagi ludzi z boku. Tylko dosłownie pod tym prysznicem ich nie olewaj :D
 

amenek5

Active member
Wydaję mi się jednak że dosyć duża cześć społeczeństwa nie jest obeznana w temacie obrzezania, ci co mają pojęcie co to jest, no to się domyślają ze kiedyś miałeś jakiś problem i go rozwiązałeś i tyle ( ale myślę ze znajdzie się i garstka takich co to wyśmieją bo według nich byłeś stulejarzem) A ludzie którzy nie mają pojęcia to mają proste skojrzanie, jesteś żydem. Mnie osobiście nigdy nikt o to nie zapytał ale czasem widzę to zerknięcie na mojego penisa.
 

Podobne tematy

Do góry