• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie

marek01

Member
Jak ma czas to niech moczy w rumianku,najgorsze co może zrobić to śpieszyć się do pracy zawodowej.Siedz na tyłku i przypilnuj tej sprawy.Nie słuchaj głupot żeby iść do roboty jeżeli ktoś tak pisze....gdzieś na necie...
Spokojnie, mam zwolnienie na trzy tygodnie, pozatym dopiero co skończyłem szkołę więc aktualnie mam czas na takie "moczenia"
 

marek01

Member
Jeszcze dwa pytanka.

1. Opatrunki lepiej robić ciasne czy luźne?

2. Podczas odsłaniania szwów i psiukania Octeniseptem lepiej zostawić wilgotne czy przetrzeć je żeby było sucho?
 

Zib33

Active member
Rób w miarę ciasne, oczywiście bez przesady. Po psikaniu zostawiasz wilgotne. Miejsca poza samą raną możesz przetrzeć gazikiem.
 

marek01

Member
Dwa tygodnie po operacji.
Mam kilka pytanek, mianowicie:

1. Kilka szwów mi już wypadło przez ostatni tydzień, co do zdejmowania szwów to poczekać z tym jeszcze tydzień/dwa czy już można?

2. Czy można odpuścić już opatrunek czy nosić do czasu całkowitego wypadnięcia szwów?

3. Czy można już się po tych dwóch tygodniach masturbować czy jednak będzie za wcześnie?
 

toastt

Well-known member
Z masturbacją trzeba zaczekać do czasu aż wszystko się dokładnie, całkowicie wygoi - czyli pewnie gdzieś 4 tygodnie lub dłużej.
 

Zib33

Active member
Teraz "żółte" widać. Trochę ci się zaślimaczyło wędzidełko, po 15 dniach juz nie powinno być krwi. Pokaż to lekarzowi (choćby przez telefon).
 

Podobne tematy

Do góry