• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie wysokie bez pozostawienia praktycznie napletka wewnętrznego a z pozostawieniem wędzidełka? ktoś miał z Was? Zapraszam napisz podziel się T

Tomek100

Member
Dzięki wielkie to zawsze coś, rosyjski u mnie kuleje.
Jednak obrzezanie bez pozostawienia wewnętrznego napletka jestem sobie w stanie wyobrazić i zdjęcia też widziałem, jednak takie obrzezanie i pozostawione wędzidełko nie mogę nigdzie znaleźć i martwi mnie ,że nikt też tutaj się nie odezwał po takim zabiegu jak będę miał.
Czy to jest możliwe ,że jestem pierwszy?🤔🙄
 

promatyk1

Member
@Tomek100 nie da się całkowicie usunąć wewn. napletek oraz zachować wędzidełko. Wędzidełko łączy żołądź z wewn. napletkiem, potem nie ma już do czego go przyczepić. Poza tym usunięcie całego wewn. napletka to obrzezanie niskie (low).
 

Tomek100

Member
@Tomek100 nie da się całkowicie usunąć wewn. napletek oraz zachować wędzidełko. Wędzidełko łączy żołądź z wewn. napletkiem, potem nie ma już do czego go przyczepić. Poza tym usunięcie całego wewn. napletka to obrzezanie niskie (low).
Masz rację może źle napisałem tego napletka wewnętrznego zostanie dosłownie mniej niż pół centymetra ,tak miałem narysowane przez doktora na małym 😂
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry