• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie w pień

kamilpalica

New member
Przyszedł raz taki jeden radykalnie obrzezany do kontroli u Pani urolog to ona aż wykrzywiła się jak zobaczyja jak radykalnie został on obrzezany
 

toastt

Well-known member
To u ruskich zdaje się tak lubią. Nawet czytałem kiedyś na stronie jednego z rosyjskich urologów o zabiegu odnerwiania żołędzi w celu stania się, jak to tam ujęto, drugim Rasputinem. Miał on w ofercie jeszcze inne zabiegi, których zadaniem było zrobienie z mężczyzny maszyny do seksu (zdaniem tego urologa).
 

kamilpalica

New member
nie tylko w Rosji ale tez czesto w Holandii, Niemczech. W USA wiekszosc obrzezanych ma hight and tight i wiele napletka wewnetrznego bo tam wielu pacjentow jest swiadomych potrzeby posiadania wewnetrznego napletka. Natomiast na zachodzie szczegolnie Niemcy , Holandia , Dania tam obrzezuja ich w pień , nie zostawiajac nawet 1 milimetra napletka wewnetrznego . Sorry za brak polskich liter, pisze z niemieckiej klawiatury bo mieszkam w Niemczech. Niedawno jeden facet 40 letni na niemieckim forum pokazal zdjecie 10 lat po obrzezaniu , on doslownie nie mial zadnego napletka wewnetrznego , zwykla skora na penisie i odrazu szara żołądź ktora ledwo odróżniała sie zabarwieniem od reszty
 

kamilpalica

New member
mnie to ciekawi wlasnie czy to tez zauwazyliscie ze w USA maja hight and tight a w Europie na zachodzie zawsze radykalne low & tight
 

flader

Active member
Nic nie myślę. Styl jak styl, niektórzy nie czerpią za wiele przyjemności z tego napletka wewnętrznego.

mnie to ciekawi wlasnie czy to tez zauwazyliscie ze w USA maja hight and tight a w Europie na zachodzie zawsze radykalne low & tight
Nie zgodzę się. W Stanach przeważa high and tight, ale w Europie zazwyczaj lekarze proponują low & loose, i to nie jest radykalne low. Zostawia się około 1cm napletka wewnętrznego.
 
Uważam, że robią dobrze. Łatwiej takiego penisa utrzymać w czystości. Swojego syna bym dał na obrzezanie po na rodzinach.
 

jimmij

New member
nie tylko w Rosji ale tez czesto w Holandii, Niemczech. W USA wiekszosc obrzezanych ma hight and tight i wiele napletka wewnetrznego bo tam wielu pacjentow jest swiadomych potrzeby posiadania wewnetrznego napletka. Natomiast na zachodzie szczegolnie Niemcy , Holandia , Dania tam obrzezuja ich w pień , nie zostawiajac nawet 1 milimetra napletka wewnetrznego . Sorry za brak polskich liter, pisze z niemieckiej klawiatury bo mieszkam w Niemczech. Niedawno jeden facet 40 letni na niemieckim forum pokazal zdjecie 10 lat po obrzezaniu , on doslownie nie mial zadnego napletka wewnetrznego , zwykla skora na penisie i odrazu szara żołądź ktora ledwo odróżniała sie zabarwieniem od reszty
ja też w Niemczech byłem przed kilku laty obrzezany i mi wycieli cały wewnętrzny i wędzidełko. Akurat tak chciałem ze względu na przedwczesny wytrysk, zabawa się kończyłą po kilkunastu sekundach, teraz może nawet i 15 minut..
 

caesar_pl

Member
Nawet tak wysoko niektórzy się obrzezają.
 

caesar_pl

Member
No i po co tak robić? Nie lepiej mieć Loose żeby łatwiej ręką skończyć lasce do japy?
To wprawdzie dłużej trwa ale koniec jest dużo mocniejszy.Facet, którego
zdjęcia pokazałem był już obrzezany jak ja, ale mu to nie wystarczyło.
Prawdę mowiac gdybym miał możliwość,,dałbym się tak obciąć.
Poniżej zdjęcie faceta przed ostatecznym obrzezaniem.
 

nope

Well-known member
Jak chwalicie tego ruska co robi te obrzezania to polecam sie zainteresowac ze ludzie po tym obrzedzniu od niego czesto zglaszaja problemy z odczuciami a gosc odpowiada ze problem lezy w glowie. Ja generalnie to jestem na nie i ew low tight co zachowuje tam z centa czy pol centa napletka a nie taki radykał.
 

Krystiankendroj

Active member
A moim zdaniem tu gra rolę to czy żołądź jest odkryty czy da się go zakryc , może to kwestia wysychania , ja od kiedy chodzę z zakrytym jest lepiej niż było
 

Podobne tematy

Do góry