• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie w pień

RandomGuy

Active member
Przy cięciach, w których zostaje wycięty cały napletek wewnętrzny zazwyczaj większość decyduje się żeby było jak najbardziej tight. Czytałem, że to takim przypadkom dodaje jakieś dodatkowe doznania, o które poza stymulacją żołędzi ciężko. Przy zostawionym powiedzmy centymetrze napletka wewnętrznego ciasność cięcia raczej zbytnio różnicy w doznaniach nie robi. Napletek wewnętrzny wcale nie musi mieć "fizycznego" kontaktu z pochwą czy "ręką", aby dawać doznania, wystarczy sam jego ruch, nawet jeśli jest schowany pod napletem zewnętrznym w przypadku cięcia loose. Takie informacje dostałem od chłopa który zrobił rewizje z high&loose->low&medium->ultra low&ultra tight.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
  • Like
Reactions: AGv

Krystiankendroj

Active member
Ja sobie nie wyobrażam tak mieć zszytego Fiata
Przecież on wysycha biedny
Za parę lat to będzie tam odczuć tyle co na zwykłej skórze, trochę bez sensu
 

caesar_pl

Member
I co ty czujesz tym fiatem?
Czuje mniej niż przedtem, ale mam mocniejszy orgazm. Gdyż musisz więcej pracować głową. Chyba mam tak jak mają kobiety. I taki jest mocniejszy niż dzięki mechanicznemu, bezmyślnemu nasuwania napletka na żołądź. Najpiękniej jest gdy nasadę małego dociśnie się do brzucha, wtedy nie ma milimetra luźnej skory i taki orgazm zwala po prostu z nog.
 
  • Like
Reactions: AGv

Krystiankendroj

Active member
@nope No niewiem czy tak do końca
Wcześniej chodziłem z odsłoniętym i któregoś dnia zaczęła schodzić skóra sucha , później zrobił się suchy strasznie
Zacząłem zasłaniać na ile się da i trochę to rozciągać No i smarować czymś co jakiś czas i na tą chwilę jest mniej suchy niż był napewno
 

kamilpalica

New member
A tu macie zdjęcie od faceta który został obrzezany 35lat temu . Żołądź kolorystycznie niczym nie różni się od zwykłej skóry. Był to Polak który od dawna na emigracji w USA siedzi. Żyjąc w USA w latach 80-90 powiedział że wtedy obcokrajowców obrzezywali na odwal , bez żadnej dbałości tylko liczyła się szybkość i ilość obrzezań w szpitalach. On powiedział nawet takie spostrzeżenie, że lekarze robili celowo z penisa ,,zwykłą pałkę bez czucia " .
 

flader

Active member
A tu macie zdjęcie od faceta który został obrzezany 35lat temu . Żołądź kolorystycznie niczym nie różni się od zwykłej skóry. Był to Polak który od dawna na emigracji w USA siedzi. Żyjąc w USA w latach 80-90 powiedział że wtedy obcokrajowców obrzezywali na odwal , bez żadnej dbałości tylko liczyła się szybkość i ilość obrzezań w szpitalach. On powiedział nawet takie spostrzeżenie, że lekarze robili celowo z penisa ,,zwykłą pałkę bez czucia " .
Kolor żołędzia to kwestia indywidualna. To wygląda na high tight, widać że linia szycia jest bardzo wysoko, więc jedyne co mogę powiedzieć to to, że to raczej BS. Na odwal to też nie wygląda, ładne obrzezanie, a biorąc pod uwagę że u nich nigdy nie było państwowej służby zdrowia, to to czy ktoś jest obcokrajowcem czy nie raczej w USA większej różnicy nie robiło. Każdy płaci tak samo.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry