• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

obrzezanie staplerem - usunięcie wędzidełka ??

jojo80

New member
Cześć wszystkim !!!
chciałem zapytać czy ktoś z Was miał robiony zabieg obrzezania staplerem.
Czytałem o tej metodzie, widziałem filmiki, ale jednej rzeczy się nie dowiedziałem, bo nie było to jasno sprecyzowane.
Czy przy tej metodzie jest tak, że wędzidełko zostaje ? Czy jest całkowicie usuwane ?
Pytam, bo nie ukrywam, że stymulacja okolic wędzidełka jest dla mnie bardzo przyjemna więc jeśli miałbym się go pozbyć przy zabiegu to trochę mnie to blokuje, żeby się na zabieg obrzezania zdecydować.

Dodatkowo chciałem zapytać czy ktoś miał robiony ten zabieg w Krakowie w CliniCare ? Dr Jacek Jakubowski tam to wykonuje ? jakieś doświadczenia ? opinie ?

Pozdrawiam
 

Maciekj96

New member
Kazdy inaczej... z tym brakiem przyjemności to brednie... po czasie wszystko jest jak bylo na poczatku..ja walilem konia po 2 tyg od obrzezania i nie mam wedzidelka a bylo guut. Troche inaczej ale mysle, ze jak dojde do siebie to bedzie lepiej jesli.chodzi o.seks.
 

Ralek15

Member
Kazdy inaczej... z tym brakiem przyjemności to brednie... po czasie wszystko jest jak bylo na poczatku..ja walilem konia po 2 tyg od obrzezania i nie mam wedzidelka a bylo guut. Troche inaczej ale mysle, ze jak dojde do siebie to bedzie lepiej jesli.chodzi o.seks.
Po jakim jesteś obrzezaniu całkowitym czy częściowym
 

jojo80

New member
chciałbym wrócić do tematu... trochę to dla mnie niejasne... czy przy obrzezaniu staplerem wycina się wędzidełko?
według mnie mam trochę za krótkie wędzidełko i nie wiem czy w tym przypadku można wydłużyć wędzidełko i potem zrobić obrzezanie całkowite?

dodatkowo chciałem zapytać czy ktoś się orientuje czy w okolicach Katowic robią gdzieś obrzezanie staplerem czy dopiero zostaje mi Kraków?
 

Podobne tematy

Do góry