• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie stapler dr Tur / pytania o opatrunki

Choperini

Member
@kaloryfer! Ogólnie wszystko ok, opuchlizny brak, goi się spoko, ale niestety zszywki jeszcze trzymają - byłem dzisiaj na wizycie kontrolnej, czesc żelastwa trochę juz zaczyna odchodzić, ale kiedy odejdą - tylko Bóg raczy wiedzieć.
Mam nadzieje, ze za tydzień nie będzie już śladu po nich, bo chciałbym do rodziny na święta jechać bez obrączki.
 

Choperini

Member
Panowie,
Ma któryś z Was jakieś sprawdzone pomysły na przyspieszenie wypadania zszywek? Dwie wypadły, w niektórych miejscach trochę pierścień zaczął odchodzić, ale reszta trzyma się mocno.
Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Dziekuje.
 

nope

Well-known member
Raczej lipa nie przyspieszysz chocisz mozesz sprobowac jakieś moczenia sobie porobic. Jest o tym na forum poszukaj.
 

Choperini

Member
Pojawiło się kilka pytań jak to wyglada teraz, wiec wrzucam zdjęcia poniżej. Ogólnie nie wyglada chyba zle, od kilku dni jestem już bez zszywek - ostatnia usunął doktor na wizycie kontrolnej we wtorek. Blizna jest delikatnie wyczuwalna, ale jest mało widoczna. Czasem gdzieniegdzie coś tam jeszcze zaboli, ale to tak delikatnie, najczęściej w miejscu wedzidelka bądź obok. Rana na żołędziu się zagoiła, pomógł i nawilżył bardzo Linomag.
Mam wrażenie, ze patrząc z góry - po prawej stronie - mam trochę więcej napletka wewnętrznego zostawionego niż po lewej stronie, bo raczej to chyba mało realne, aby miesiąc po zabiegu zaczęła się robić oponka? ☺️
Dajcie pls znać co sądzicie. Thx.

 

Choperini

Member
Przepraszam, ale wstawił mi sie zły link, a nie wiem jak edytować posta. Wstawiam wlasciwy tutaj i prosba do moderatora o ewentualna zmianę.
Dziekuje ;)

 

Choperini

Member
Zle wyglada. Wg mnie niestety blizna jest za wąska, tworzy się pierścień chyba. W spoczynku jest fajnie i luźno, we wzwodzie zupełnie odwrotnie. Mam w ogóle wrażenie, ze po operacji jakby obwód penisa się zwiększył. Ech. Szkoda słów.
 

lukas900

Active member
Btw. czytam to forum i czytam, latami się za ten zabieg zabieram.. myślę, chu* - co będzie! Zapisałem się do Tura na październik.

Myślę, tak go chwalą wszyscy, że spoko lekarz i do pogadania.. sprawdzę gościa. Co się okazuje? Że pochodzi z mojego miasta, a jego matka jest lekarzem medycyny pracy w mojej mieścinie. Wywiało go przez Lublin (siostra, też lekarz tam została) do stolicy.

O rabat nie będę prosił 😅 ale może ziomka z Lubelszczyzny potraktuje szczególnie delikatnie.
 

kaloryfer!

Active member
Powtarzam się, ale co tam - jestem przeszło rok po zabiegu u Tura i na 100% bym poszedł drugi raz.

No ale zeby nie bylo za slodko to weź pod uwagę że gwarancji nigdy nie.

Powodzonka.
 

lukas900

Active member
Powtarzam się, ale co tam - jestem przeszło rok po zabiegu u Tura i na 100% bym poszedł drugi raz.

No ale zeby nie bylo za slodko to weź pod uwagę że gwarancji nigdy nie.

Powodzonka.
(…)gwarancji nigdy nie DA? Rozwiń myśl 🤔 Jeśli wizytę mam na 6 październik to czas oczekiwania na zabieg może być jaki? Chciałbym to zrobić po 13 listopada, czyli miesiąc od wizyty. Jest taka szansa, że oni tak zapisują? Miesiąc później?
 

Podobne tematy

Do góry