• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie Stapler

Pacjęt

Member
Witam Wszystkich,
Jestem na etapie wyboru metody obrzezania.
Mam pytanie... czy jest ktoś na tym forum kto przeszedł zabieg obrzezania Staplerem.
Chodzi mi o Panów którzy mieli zabieg conajmniej 3 miesiące temu lub jeszcze wcześniej i mogą się wypowiedzieć jak to jest po całkowitym wygojeniu ran.
Będę wdzięczny za każdą informację.
 

NapletonBonaparte

Active member
@Pacjęt Jesteś po 60tce, rozumiem że nie do końca ogarniasz jak forum działa, więc miło wytłumaczę. Po pierwsze - nie zakładaj tylu nowych wątków, to nie ma sensu. Możesz pisać w jednym swoim lub kontynuować dyskusję w czyimś. Po drugie - jest problem ze zdjęciami po takim czasie. Generalnie każdy tu wrzuca jakąś fotkę po samym zabiegu "czy lekarz spier**olił czy jest ok", ewentualnie jak coś się dzieje. 90% ludzi wraca do sprawności i zajmuje się życiem codziennym, zapominając wchodzić na forum i raportować fotami po kilku miesiącach.

Tutaj masz wątek kolegi @kaloryfer! https://meskiezdrowie.pl/threads/high-loose-stapler-anastomat-warszawa-miesiac-po-zabiegu.11150/
Też robił staplerem to w Warszawie. Kolega był na forum na początku listopada, napisz na pw, może Ci pokaże jak to teraz wygląda.

Tylko w sumie nie wiem po co, tam już raczej nic się nie zmieni.
 
Miałem obrzezanie staplerem 4 miesiące temu. Blizna jest twarda, występuje sporo grudek, boli i niekiedy swędzi. Zdecydowanie odradzam, jakbym miał wybierać teraz postfactum wybrałbym obrzezanie tradycyjne i szycie w rowku zażołędnym.
 
No to Ci zjebali zabieg i tyle. Kto robił i gdzie?
CliniCare Krk
Powiem ci ze zabiegu nie zjebali, bo sam zabieg został wykonany dobrze w takim sensie ze widziałem fiuta dzień po zabiegu i na prawdę to była dobra robota, tylko później jakoś to wszystko zaczęło iść w złym kierunku. Myśle ze to przez ten pierścień sylikonowy. Możliwe ze jakbym miał zszyte tradycyjna metoda to nie byłoby takiego problemu. Ale tak jak mówię to tylko moje insynuacje i niekoniecznie musi tak być zawsze 😫
 

kaloryfer!

Active member
Możliwe. Każdy przypadek inny. Czytam Twój wątek ale nie ma zdjęć i ciężko wyrokować. Mi pierścień czwartego dnia na 4 części naciął i legancko zszedł.
 

Podobne tematy

Do góry