• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie Low&tight Laser Co2 Liszaj Dr.Kupilas Gliwice 13.12.23

Sig

Member
@stulejkakrakow marzylo mi się bardziej tight i jakby sytuacja tego wymagała rozważył bym poprawkę. Boję się że na dole będzie pękać bo powierzchnia styku bez szwów jest mała a naprężenia tam są chyba największe
 

Sig

Member

Lepiej to czyścić i zostawić oddychające czy zakleić? Lekarz za tydzień dopiero i raczej już po takim czasie nic z tym nie zrobi.
 

nope

Well-known member
Nie czysc tego za mocno bo to ziarnina. Tkanka ktora zapelnia dziure po ranie. Calosc wyglada git juz mowilem. Nie panikuj.
 
To jest ziarnina , trzeba dbać o higienę , nie wybierać tego , ona ma za zadanie wypełnić ranę i zasklepić ją , tak jak dentysta zalepia Ci dziurę w zębie tak tu organizm wytwarza takie coś
 

Sig

Member
Wysłałem maila ze zdjęciem do kliniki gdzie to robiłem z zapytaniem czy czekać do kontroli czy komuś pokazać to skierowali mnie do szpitala na urologie bo akurat urologa w związku ze świętami akurat nie było. Miałem farta bo na izbie przyjęć tylko głucha oma była w kolejce i chłop w moim wieku jak usłyszał z czym przychodzę to dodał otuchy i błyskawicznie załatwił sprawę. Nie zdążyłem odblokować telefonu w poczekalni i już mnie sympatyczny młody lekarz zaprosił do gabinetu. Powiedział że jakby to było dwa razy większe to szyjemy. Na żywo wygląda to gorzej i do tego dochodzi aspekt psychologiczny, popuściłem w zbroje ale pomoc z NFZ gdzie od wpisu do wypisu minęło 15 minut wprawiła mnie w szok i w życiu bym się nie spodziewał tak szybkiej i zadowalającej pomocy. Czytając wpisy powyżej odebrałem telefon z kliniki i ton kobiety brzmiał jakby naprawdę było źle że aż miałem miękkie nogi u lekarza co mi się nie zdarzyło nigdy ale chyba w takich sprawach nie jeden facet już popuścił w zbroje. Fajnie się obserwuje i komentuje na forum ale inaczej jak własny sprzęt wygląda po spotkaniu z garotą. Dzięki chłopaki za słowa otuchy. Jakby to było szycie na twarzy pewnie człowiek by tak nie panikował
 

nope

Well-known member
Kolego. Mam prawie 3k postów. Widziałem tutaj już setki zdjęć pozabiegowych i zaufaj ze wiem co mowie. W miejscu gdzie ci puscil szew jedynym powikłaniem jakie może ci zostać to brzydsza blizna po zabiegu a i tak niekoniecznie tak musi byc... Raczej lekarz tam nie idealnie zlapał tak samo w miejscu gdzie masz mini dziurke tez może było nie do końca złapane. Niczym sie nie przejmuj bo wszystko sie normalnie zagoi. Blizna i tak sie kształtuje najszybciej około rok czasu i dopiero wtedy widac realne efekty wizualne po zabiegu.
 
Ja miałem zabieg wędzidełka i też mi szew puścił w innym miejscu to jasne ale też powstał ubytek/wgłębienie wypełnione ziarniną i się zrosło , więc nie jest tak że łatwo się pisze tylko wypowiadają się min Ci co mieli tak samo lub podobnie
 

nope

Well-known member
Jeszcze dopisałbym ze całościowo robota jdst wykonana git i moim zdaniem bedzie ładnie wyglądać. Powspomagasz sie jeszcze jak będzie ci się chciało np plastrami na blizny i za rok będzie tu gładziutko i cienka blada kreska po cięciu.
 

Sig

Member
@nope dziękuję za opinię i wskazówki. Nabyłem plastry i mam też maść sylikonowa ale puki co stosuje co lekarz zalecił. Myślę że może być ciężko z plastrem bo linia szwów chowa się pod zewnętrzną częścią napletka i umieszczenie go we właściwym miejscu żeby się nic nie podwijało. Zastanawiam się czy skóra ułoży się na nowo czy będzie ściśle przylegać do zagłębienia jak teraz i czy minimalnie dłuższa pozostałość wewnętrznego napletka z jednej strony będzie mieć jakiś wpływ na całość.
 

Sig

Member
Mija prawie trzy tygodnie i właśnie podczas porannej higieny wyciągnąłem ostatnie szwy. Żeby używać w miejscach gdzie rana się rozeszła jeszcze to jeszcze za wcześnie ale ogólnie wizualnie rana wydaje się zasklepiona i solidnie za bliźniona. Dodam zdjęcia w wolnej chwili.
 

Sig

Member

Nie do końca symetrycznie bo z góry od lewej więcej wewnętrznego zostało ale średnio to widać bo w dopiero przy maksymalnym odchyleniu które bardzo napina skórę i jest chwilowo średnio osiągalne daje podgląd linii szwów. Dodaje też drugie zdjęcie bez odchylania w średnim wzwodzie. Myślę że tak może zostać. Od dołu sprawa rozwojowa. Jakie opinie?
 
Wygląda, że będzie dobrze :)
Ja osobiście bym unikał jakichkolwiek wzwodów do czasu aż to rozejście się nie zasklepi i myślę, że bym stosował opatrunki (zwłaszcza na noc), żeby nie drażnić tego miejsca i żeby mogło się zrastać szybciej
 
  • Like
Reactions: Sig

Stettin

Moderator
Członek Załogi
@Arumino super, dostałeś odpowiedzi i cyk wszystkie zdjęcia do kosza. Szkoda, bo w ten sposób tylko TY zyskałeś darmowe informację, które już nikomu nie pomogą. Myślisz, że ktoś Cię rozpozna po zdjęciach penisa? Słabo, bo pomoc, uwagi doświadczonych użytkowników nic nie znaczą bez zdjęć.
 

Podobne tematy

Do góry