• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie low and tight Dr J. Rejmak

TeslaCollie

New member
Cześć,

Od kilku lat chcę się obrzezać i w ostatnim czasie postanowiłem coś znaleźć w moim mieście. Natrafiłem na doktora Jerzego Rejmaka w Białej Podlaskiej i postanowiłem zadzwonić.

Umówiłem się na wizytę w środę 1 lutego i podczas niej przekonywał mnie do low and tight, bo będzie lepiej wyglądać etc., ale pominął temat wrażliwości wewnętrznej części napletka. Pomyślałem "no ok, wywalone", bo ogólnie byłem tym podekscytowany po tylu latach, ale zacząłem dzisiaj się nad tym zastanawiać i trafiłem na to forum, przy okazji natykając się na negatywne opinie co do tego stylu obrzezania.

Ogólnie nie mam stulejki czy innych problemów z napletkiem, ale przeszkadza mi ten nadmiar skóry, czy to podczas seksu, kiedy wraca na żołądź i czuję się, jakbym miał penisa w gumowej rękawiczce i odbiera mi to przyjemność, czy podczas oddawania moczu, gdzie resztki lubią sobie zostać pod napletkiem i np. odstraszać zapachem.

Po większych przemyśleniach doszedłem do wniosku, że bardzo dużo przyjemności daje mi ta wewnętrzna skóra, czy to podczas orala, czy podczas masturbacji, gdy trzymam tę część w dłoni i po prostu nie wyobrażam sobie teraz jej utraty, więc jestem już zdecydowany na high and tight.

Teraz nie wiem, co mam zrobić, bo w sumie jestem umówiony na wtorek i albo mógłbym odwołać zabieg, albo jeszcze raz się skonsultować w tej sprawie np. w poniedziałek, bo dlaczego miałbym decydować się na radykalne obrzezanie, bo tak, bo ktoś tak chce, gdzie to nie jego ciało i on nie będzie go używał. Mi zależy na zachowaniu tej wrażliwości i usunięciu nadmiaru skóry, który mi przeszkadza.

Ewentualnie mogę też poszukać innego specjalisty, i jeśli to byłoby dobrym wyjściem, to kogo polecacie do high and tight, najlepiej w miarę blisko Białej Podlaskiej?
 

toastt

Well-known member
Ewentualnie mogę też poszukać innego specjalisty, i jeśli to byłoby dobrym wyjściem, to kogo polecacie do high and tight, najlepiej w miarę blisko Białej Podlaskiej?
Nie patrz na kilometry, tylko na ręce lekarza. Masz pewność, że to profesjonalista? Widziałeś jego "prace"? Ten zabieg wykonuje się raz na całe życie (nie biorę pod uwagę poprawek), więc gorąco zachęcam do rozważnego wyboru lekarza. Zastanów się dwa razy czy lekarz, którego wybrałeś to fachowiec. Na forum jest dużo spartolonych zabiegów obrzezania, które wyszły spod rąk lekarzy, którzy się na tym nie znają. Zachowanie wrażliwości i obrzezanie nie idą z sobą w parze - sądzę, że stracisz bezpowrotnie część doznań, niemniej jednak dobrze wybrałeś, że nie chcesz low&tight.
 

TeslaCollie

New member
Zrobię lepszy research, odłożę więcej kasy i najwyżej zrobię pod koniec roku, nie ma co się śpieszyć. Poczekałem te 3-4 lata, to mogę jeszcze kilka miesięcy
 

nope

Well-known member
@TeslaCollie dobry wybor. Odwolaj zabieg. Sam jestem przeciwnikiem low tight ale jak ktos bardzo ten styl chce to spoko jednakze lepiej miec ten wewn napletek niż nie i warto dobrze lekarza obadac jak szyje zeby nie dac se zrobic mielonki.
 

Podobne tematy

Do góry