Obrzezanie czesciowe nieprzyjemnosci

tomaszg93

New member
Witam. Jestem 6 dzień po zabiegu obrzezania częściowego. Kłopot mój wygląda tak, że gdy się poruszam , a wraz ze mną mój członek to wypływa mi z pod pozostałego napletka krew o bardzo niesymaptycznym zapachu. Dzisiaj odstawilem tabletki przeciwbólowe i czuje również pieczenie pod napletkiem. Obrzęk zmniejszył się biorąc pod uwagę pierwsze dwa dni. Na bawiłem się jakiegoś zapalenia? Opatrunkow zbytnio nie robiłem poprostu wkładam jedna gaze pomiędzy siusiaka i bokserki przemywajac po każdym oddaniu moczu octeniseptem.

Przejmuje mnie to krwawienie z pod napletka zdarza się to , gdy się przechadzam troszkę więcej niż po mieszkaniu. To wina braku solidnego opatrunku ? Czy to normalne? I dlaczego ten nie przyjemny zapach wraz z krwią?
 
Jestes pewien że to krew a nie różowy wysięk? Nie powinieneś krwawic podczas chodzenia. Że ściąganiem napletka nie spiesz sie.
 

Trolo

Active member
A jakie były zalecenia lekarza? Ja uważam, że normalnie po 2 dniach nie mycia penisa to już jest totalny smród, a co dopiero po zabiegu gdzie masz rany. Nie uważasz? Sam się zastanów. Pierwsze 2-3 dni owszem można się powstrzymać, ale dłużej to już proszenie się o stan zapalny i problemy z gojeniem się rany. Moim zdaniem napletek dawno powinieneś zsunąć i umyć wszystko. Co z tego, że psikasz po wierzchu, skoro w środku jest syf?
Pokaż jak to wygląda teraz.
 

Grand1234

New member
I jeszcze jedna sprawa kiedy powinienem zsunąc cały napletek po obrzezaniu częściowym?
Najlepiej od razu na drugi dzień, bo przecież trzeba tam wszystko umyć. Ja miałem problem przez opuchliznę, ale trochę z lekkim bólem się udało. Co do tego nieprzyjemnego zapachu. Myślę, że jak ty po 6 dniach jeszcze nie umyłeś rany po zabiegu, do tego nie robiłeś porządnych opatrunków, to nie ma się co dziwić.
 

tomaszg93

New member
Nie jestem w stanie odprowadzic napletka całkiem z zoledzi, gdyż ciągle mam obrzęk i czuje wtedy ból. Udaje mi się do 3/4 go osunac i jest tam czysto.
 
Ja sciagnelem napletek dopiero po około 2 tygodniach od obrzezania. Lekarz stwierdził że nie ma lepszego opatrunku niż skóra a rana wewnątrz niej. Zabronił sciaganie na siłę. Ja przeżyłem i nie miałem żadnego stanu zapalnego ani brudu
 

tomaszg93

New member
Dobrze mówisz @skursu1980. Byłem dzisiaj u lekarza, bo głowa nie dawała mi spokoju. Powiedział, że wszystko jest w porządku, a napletek ściągnąć dopiero kiedy nie będzie mnie bolało.
 
Do góry