• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie czesciowe krawawienie

tomaszg93

New member
Witam. W piątek czyli 4 dni temu miałem wykonywany zabieg obrzezania częściowego. Martwi mnie gdyż doznalem krwawienia pod skornego. Krwawienie było w ktoryms miejscu pod napletkiem i owa krew tylko troszeczkę wypłynęła na zewnątrz. Reszta została pod skóra i na samym dole penisa pojawiło mi się takie miękkie uwypuklenie pod skóra, wydaje mi się że jest to właśnie ta krew, która nie znalazła ujscia. I moje pytanie czy powinienem się tym martwić? Jeżeli jest to faktycznie ta krew to czy ona się sama wchłonie w organizm? Czy muszę się jej pozbyć jeśli tak to w jaki sposób? Czy muszę iść z tym do lekarza?
 

tomaszg93

New member
Z pewnością sie powiększyło od momentu zabiegu i wydaje mi się, że zaraz po zabiegu tego nie było tylko wyszło na 2 dzien - napewno mniejsze.
 

vertex

Member
@tomaszg93 Wszelkie obawy lepiej konsultować z lekarzem, tym bardziej jeśli zamiast lepiej po zabiegu robi się gorzej. Nie cofniesz czasu jak coś pójdzie źle, a zmiany pójdą za daleko. Za to jak skonsultujesz się odpowiednio wcześnie po pierwsze jak będzie trzeba coś z tym zrobić będziesz miej cierpiał, po drugie zatrzymasz lub całkowicie wyeliminujesz problem. Ja widząc, że coś idzie w złym kierunku nie obawiał bym się, że lekarzowi zawrócę pierdołą cztery litery. To on robił zabieg, wie co zrobił i też wie co zaradzić.
 
Ja mialem po obrzezaniu czesciowym takie same. Albo i wieksze. Tez wyszlo dopiero po jakims dniu. Z czasem zrobilo sie fioletowe, jednak lekarz mowil, zeby nie panikowac i, ze sie wchlonie i tak tez sie stalo. Z tego co pamietam, to wchlonilo sie w przeciagu jakis 2 tyg, moze wiecej
 

Podobne tematy

Do góry