• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie częściowe - 2 dni po zabiegu

mgn

New member
Witam Wszystkich,

w środę po południu miałem wykonany zabieg, a dokładniej obrzezanie częściowe. Myślę, że jak na 2 dni po zabiegu wygląda to dobrze. Jedynie po lewej stronie widać małe siniaki. Wczoraj przy zdejmowaniu opatrunku zahaczyłem gazą o szew i lekko go naderwałem przez co zaczęła lecieć krew. Troszkę zaniepokojony jestem tym, że było to obrzezanie częściowe, a od razu mam cały napletek zsunięty.

Przesyłam zdjęcia.



 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Pokaz zdjecie od spodu i zdjecie linii szwów. Ciężko powiedziec po tych zdjeciach jaki miales zabieg. Normalnie powinno byc widac ciecie wokoło. U ciebie jest schowane ale napletek zsuniety. Masz mozliwosc naciągnięcia napetka na zoladz czy nie? Nie widzę jakiegos nadmiaru skory, wiec może to i obrzezanie całkowite w stylu low&loose???
 

mgn

New member
Przesyłam zdjęcia. Nie chcę zsuwać jeszcze bardziej napletka, bo przy robieniu zdjęcia zauważyłem, że coś puściło i pojawiła kropla krwi. Nie wydaje mi się, by było to low&loose. Po zabiegu doktor pokazał mi jak to wygląda i nasunął napletek na żołądź, a później zsunął, po czym zrobił opatrunek. Skóry trochę jest, może jak opuchlizna się zmniejszy to będzie wszystko ok. Najważniejsze, by wszystko się ładnie zagoiło.


 

mgn

New member
Dodam jeszcze, że na górze i z lewej strony wyczuwalne jest dość duże zgrubienie. Występuje ono pod skórą, pod linią szycia i przy lekkim naciśnięciu odczuwam znaczny ból.
 

iCC

New member
Miałem to samo po jakimś czasie zgrubienie zniknęło. Ale przy kontroli wspomnij o tym lekarzowi.
 

mgn

New member
Przed zabiegiem, po przejrzeniu forum i problemów, które są tutaj omawiane, trochę się obawiałem. Na dzień dzisiejszy jestem jednak bardzo zadowolony, wszystko się ładnie zagoiło, noce spokojne, brak nadwrażliwości itd. Żałuję tylko, że tak późno się zdecydowałem. Ale jak już to zrobiłem to jednego dnia umówiłem się na wizytę, a drugiego już byłem po zabiegu :).
 

Podobne tematy

Do góry